MAC ANGEL TRADING SRL
CUI 5283072 · J1994002024409
MAC ANGEL TRADING SRL are CUI 5283072, nr. de înregistrare J1994002024409, înmatriculată pe 03.02.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 44.140 lei, profit net 4.669 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 44 mii lei · mediana 199 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 3 mii lei | 165% din mediană |
| Marjă netă | 10.6% · mediana 1.6% | 662% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 44.140 | 38.920 | 59.890 | 24.500 | — | — | — | — | — | — | 55.682 | 216.034 | 42.063 | 94.407 | 111.361 |
| Venituri totale | 44.143 | 38.930 | 59.893 | 24.501 | 0 | 1 | 242.910 | 4 | 19 | 37 | 55.689 | 216.045 | 42.074 | 94.415 | 111.409 |
| Cheltuieli totale | 38.636 | 35.472 | 17.401 | 15.956 | 452 | 182 | 23.259 | 18.580 | 9.368 | 911 | 56.660 | 252.066 | 70.806 | 115.324 | 192.927 |
| Profit / pierdere brută | 5.507 | 3.458 | 42.492 | 8.545 | -452 | -181 | 219.651 | -18.576 | -9.349 | -874 | -971 | -36.021 | -28.732 | -20.909 | -81.518 |
| Profit / pierdere netă | 4.669 | 2.905 | 35.694 | 7.810 | -452 | -181 | 212.364 | -18.576 | -9.349 | -874 | -2.641 | -42.502 | -29.994 | -20.909 | -81.518 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 19.709 | 34.827 | 35.343 | 35.729 | 37.018 | 68.849 | 71.442 | 74.034 |
| Active circulante | 26.961 | 52.450 | 51.132 | 23.341 | 10.306 | 5.958 | 6.289 | 101 | 15.879 | 23.213 | 24.060 | 88.010 | 6.083 | 72.268 | 18.268 |
| Stocuri | — | — | 250 | 389 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 29 | 30 | 1.530 | — | — | — | 5.000 | — | — | — | 23.682 | 28.000 | — | — | 17.045 |
| Casa și conturi la bănci | 26.932 | 52.420 | 49.352 | 22.952 | 10.306 | 5.958 | 1.289 | 101 | 15.879 | 23.213 | 378 | 60.010 | 6.083 | 72.268 | 1.223 |
| Datorii | 4.726 | 4.553 | 6.140 | 14.043 | 8.818 | 13.818 | 13.968 | 239.853 | 252.173 | 250.675 | 251.034 | 313.632 | 221.034 | 259.818 | 187.501 |
| Capitaluri proprii | 22.235 | 47.897 | 44.992 | 9.298 | 1.488 | -7.860 | -7.679 | -220.043 | -201.467 | -192.119 | -191.245 | -188.604 | -146.102 | -116.108 | -95.199 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 16.11.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MAC ANGEL TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J1994002024409 |
| EUID | ROONRC.J1994002024409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-02-03 |
| Sediu social | Str. Discului, 12A, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR DISCULUI, NR.12A |
| Telefon | 6651214 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARIMEX COMEXIM 2000 SRL | aceeași clădire |
| INT TECHNOLOGIE & SERVICES SRL inactiv | 20 m |
| AUTO DUPLEX SRL | 28 m |
| GIR OIL & GAS SRL inactiv | 54 m |
| NEAOS BURGER SRL | 54 m |
| PIERCING CULTURE S.R.L. inactiv | 54 m |
| ARODAS SPEED SRL inactiv | 56 m |
| EVIA PRIME 4 CONS S.R.L. inactiv | 56 m |
| GROW YOUR BEARD S.R.L. | 56 m |
| MBA SHOP S.R.L. | 56 m |
| OUTLET HUB S.R.L. | 56 m |
| ROWE ROMANIA SALES AND DISTRIBUTION SRL | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4712 | 2025 |
| 4719 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (34)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25