SAN INTERNATIONAL BUSINESS SRL
CUI 5338410 · J08/502/1994 · radiată
SAN INTERNATIONAL BUSINESS SRL are CUI 5338410, nr. de înregistrare J08/502/1994, înmatriculată pe 22.02.1994. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4931. În 2019: cifră de afaceri 898.895 lei, pierdere netă 186.415 lei, 18 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 117 mii lei · mediana 5 mii lei | de 22× mediana |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 898.895 | 952.836 | 950.240 | 1.075.009 | 923.205 | 881.373 | 827.674 | 770.615 | 744.838 |
| Venituri totale | 120.958 | 0 | 23.195 | 0 | 0 | 924.475 | 952.836 | 952.325 | 1.087.320 | 931.850 | 1.006.810 | 827.674 | 770.615 | 744.838 |
| Cheltuieli totale | 4.281 | 1.885 | 2.633 | 3.059 | — | 1.101.884 | 1.147.718 | 1.075.852 | 1.071.460 | 918.823 | 934.974 | 878.535 | 736.246 | 760.106 |
| Profit / pierdere brută | 116.677 | -1.885 | 20.562 | -3.059 | 0 | -177.409 | -194.882 | -123.527 | 15.860 | 13.027 | 71.836 | -50.861 | 34.369 | -15.268 |
| Profit / pierdere netă | 116.677 | -1.885 | 19.866 | -3.059 | 0 | -186.415 | -204.410 | -132.188 | 15.860 | 13.027 | 71.836 | -50.861 | 34.369 | -15.268 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 12.478 | 18.571 | 56.745 | 142.784 | 207.134 | 140.638 | 185.445 | 174.813 | 18.208 |
| Active circulante | 552 | 8.941 | 10.362 | 3.696 | 4.622 | 1.598 | 4.974 | 5.617 | 16.726 | 25.793 | 16.037 | 29.409 | 66.715 | 63.135 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.404 | 621 | 12.521 | — | — | — |
| Creanțe | 86 | 6.298 | 6.124 | 2.269 | 3.099 | 1.013 | 2.355 | 3.712 | 0 | 10.689 | 325 | 25.096 | 65.722 | 26.652 |
| Casa și conturi la bănci | 466 | 2.643 | 4.238 | 1.427 | 1.523 | 585 | 2.619 | 1.905 | 13.322 | 14.483 | 3.191 | 4.313 | 993 | 36.483 |
| Datorii | 86 | 125.152 | 124.688 | 137.887 | 135.754 | 1.005.086 | 828.140 | 662.547 | 605.871 | 695.148 | 631.923 | 761.938 | 737.751 | 611.935 |
| Capitaluri proprii | 466 | -116.211 | -114.326 | -134.191 | -131.132 | -991.010 | -804.595 | -600.185 | -446.361 | -462.221 | -475.248 | -547.084 | -496.223 | -530.592 |
| Capital subscris vărsat | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 | 7.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 18 | 18 | 18 | 20 | 21 | 21 | 20 | — | 18 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 11.04.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4931 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAN INTERNATIONAL BUSINESS SRL |
| Nr. reg. com. | J08/502/1994 |
| EUID | ROONRC.J08/502/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-02-22 |
| Sediu social | Str. Hărmanului, 17, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. HĂRMANULUI, NR.17, BL.30, SC.A, AP.12 |
| Telefon | 0722230270 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANA STORE 25 SRL inactiv | aceeași clădire |
| B.T.L. PRODUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONTRAL SRL | aceeași clădire |
| COVACO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECORISE S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOROX PROFESSIONAL SRL | aceeași clădire |
| EDENDALE S.R.L. | aceeași clădire |
| GEMINI MEDIA AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERLINK DATA S.R.L. | aceeași clădire |
| MALUM NECESARIUM SRL | aceeași clădire |
| REGAL HOLDINGS S.R.L. | aceeași clădire |
| RELAI SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4931 | 2020 – 2024 |
| 4939 | 2012 – 2019 |
| 4931 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25