IOSIF COM SERV SRL
CUI 5388311 · J1994000084313
IOSIF COM SERV SRL are CUI 5388311, nr. de înregistrare J1994000084313, înmatriculată pe 09.03.1994. Sediul social e în Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 800.965 lei, profit net 4.264 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-23 | Centrul Judetean pentru Conservarea si Promova | Inchiriere de vehicule de transport de p | 1 mii lei |
| 2024-02-22 | ORASUL CEHU SILVANIEI | Inchiriere de vehicule de transport de p | 440 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 801 mii lei · mediana 199 mii lei | 403% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 151% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 1.6% | 31% din mediană |
| Cifră pe salariat | 400 mii lei · mediana 224 mii lei | 179% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 800.965 | 510.307 | 271.403 | 176.428 | 58.352 | 58.352 | 104.900 | 53.028 | 53.028 | 53.028 | 53.028 | 59.254 | 108.299 | 112.412 | 104.716 |
| Venituri totale | 801.082 | 511.397 | 271.403 | 176.428 | 58.352 | 58.352 | 104.900 | 53.028 | 53.028 | 53.028 | 53.028 | 59.254 | 108.300 | 114.005 | 113.746 |
| Cheltuieli totale | 796.818 | 505.551 | 262.022 | 171.723 | 56.954 | 56.954 | 101.007 | 48.706 | 48.706 | 48.706 | 48.706 | 59.088 | 109.029 | 113.883 | 113.192 |
| Profit / pierdere brută | 4.264 | 5.846 | 9.381 | 4.705 | 1.398 | 1.398 | 3.893 | 4.322 | 4.322 | 4.322 | 4.322 | 166 | -729 | 122 | 554 |
| Profit / pierdere netă | 4.264 | 3.935 | 4.870 | 2.940 | 714 | 714 | 2.844 | 1.927 | 1.927 | 1.927 | 1.927 | -38 | -3.778 | 102 | 465 |
| Active imobilizate | 34.061 | 34.061 | 34.061 | 37.689 | 41.317 | 41.317 | 43.122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 714 | 2.037 | 3.489 | 5.739 |
| Active circulante | 118.158 | 95.400 | 87.342 | 47.000 | 5.440 | 5.440 | 50.368 | 8.157 | 8.157 | 8.157 | 8.157 | 5.656 | 5.792 | 9.337 | 9.447 |
| Stocuri | 89.725 | 77.811 | 67.812 | 42.500 | 3.600 | 3.600 | 47.048 | 184 | 184 | 184 | 184 | — | — | 2.748 | 3.056 |
| Creanțe | 11.105 | 11.104 | 2.833 | — | — | — | — | 707 | 707 | 707 | 707 | 987 | 4.747 | 397 | 999 |
| Casa și conturi la bănci | 17.328 | 6.485 | 16.697 | 4.500 | 1.840 | 1.840 | 3.320 | 7.266 | 7.266 | 7.266 | 7.266 | 4.669 | 1.045 | 6.192 | 5.392 |
| Datorii | 132.432 | 113.938 | 109.815 | 77.971 | 42.979 | 42.979 | 85.745 | 9.284 | 9.264 | 9.264 | 9.264 | 9.404 | 10.825 | 12.044 | 14.159 |
| Capitaluri proprii | 19.787 | 15.523 | 11.588 | 6.718 | 3.778 | 3.778 | 7.745 | -1.127 | -1.107 | -1.107 | -1.107 | -3.034 | -2.996 | 782 | 1.027 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Jan 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.03.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Cehu-Silvaniei |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IOSIF COM SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J1994000084313 |
| EUID | ROONRC.J1994000084313 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-03-09 |
| Sediu social | Str. DOZSA GYORGY, 64, Orş. Cehu Silvaniei, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, ORŞ. CEHU SILVANIEI, STR. DOZSA GYORGY, NR.64 |
| Telefon | 0260650715 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANAVAS SRL | aceeași clădire |
| ARCUS SERVICII INDUSTRIALE SRL | aceeași clădire |
| B DAZ S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DAKAUTO KIS S.R.L. | aceeași clădire |
| DESING WEB ARI&ALE S.R.L. | aceeași clădire |
| ERDEI AUTOKAD SRL | aceeași clădire |
| G-DESMET S.R.L. | aceeași clădire |
| HIR AGRO S.R.L. | aceeași clădire |
| KADAR ERDEI SRL | aceeași clădire |
| MARCEL-CAROL SRL | aceeași clădire |
| REPARANDUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| SILVA BEN BHB S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 4782 | 2025 |
| 5630 | 2017 – 2024 |
| 5811 | 2016 |
| 5630 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Sălaj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25