SALPO COM SRL
CUI 5503720 · J1994000352119
SALPO COM SRL are CUI 5503720, nr. de înregistrare J1994000352119, înmatriculată pe 05.04.1994. Sediul social e în Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4762. În 2025: cifră de afaceri 118.977 lei, pierdere netă 5.382 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 119 mii lei · mediana 199 mii lei | 60% din mediană |
| Profit net | -5 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 119 mii lei · mediana 224 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 118.977 | 83.169 | 41.155 | 60.169 | 54.820 | 45.452 | 50.222 | 36.616 | 26.016 | 38.924 | 33.205 | 35.659 |
| Venituri totale | 118.977 | 305.683 | 41.155 | 60.169 | 54.820 | 45.452 | 50.222 | 36.616 | 26.016 | 38.924 | 33.205 | 35.659 |
| Cheltuieli totale | 124.359 | 103.495 | 77.425 | 73.147 | 67.120 | 60.168 | 50.798 | 48.085 | 38.803 | 48.399 | 51.105 | 49.679 |
| Profit / pierdere brută | -5.382 | 202.188 | -36.270 | -12.978 | -12.300 | -14.716 | -576 | -11.469 | -12.787 | -9.475 | -17.900 | -14.020 |
| Profit / pierdere netă | -5.382 | 199.848 | -37.012 | -14.783 | -13.944 | -16.079 | -2.083 | -12.567 | -13.567 | -10.551 | -17.900 | -14.020 |
| Active circulante | 4.953 | 6.802 | 12.214 | 11.752 | 7.928 | 13.779 | 37.351 | 40.552 | 46.888 | 55.216 | 55.175 | 54.633 |
| Stocuri | 4.979 | 5.749 | 11.388 | 9.299 | 6.041 | 11.493 | 36.343 | 39.545 | 45.050 | 48.546 | 55.113 | 54.531 |
| Creanțe | 0 | 1.186 | 1.186 | 974 | 974 | 974 | 972 | 972 | 1.647 | 6.452 | 23 | 23 |
| Casa și conturi la bănci | -26 | -133 | -360 | 1.479 | 913 | 1.312 | 36 | 35 | 191 | 218 | 39 | 79 |
| Datorii | 56.278 | 52.745 | 258.005 | 169.527 | 150.919 | 143.207 | 141.200 | 142.318 | 136.087 | 130.848 | 120.256 | 101.814 |
| Capitaluri proprii | -51.325 | -45.943 | -245.791 | -157.775 | -142.991 | -129.428 | -103.849 | -101.766 | -89.199 | -75.632 | -65.081 | -47.181 |
| Capital subscris vărsat | — | 230 | — | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 | 230 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.04.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moldova Nouă |
| CAEN principal | 4762 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SALPO COM SRL |
| Nr. reg. com. | J11/352/1994 |
| EUID | ROONRC.J1994000352119 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-04-05 |
| Sediu social | Str. I. L. CARAGIALE, Orş. Moldova Nouă, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. MOLDOVA NOUĂ, ALEEA ION LUCA CARAGIALE |
| Telefon | 0745525142 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4762 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25