COMADA MARVAL SRL
CUI 5514002 · J07/310/1994 · radiată
COMADA MARVAL SRL are CUI 5514002, nr. de înregistrare J07/310/1994, înmatriculată pe 11.04.1994. Sediul social e în Sat Hăneşti, Comuna Hăneşti, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5211. În 2023: cifră de afaceri 27.866 lei, pierdere netă 2.795 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 28 mii lei · mediana 199 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -10% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27.866 | 48.528 | 42.158 | 38.058 | 41.326 | 39.145 | 55.845 | 35.927 | 34.717 | 44.884 | 37.523 | 45.547 | 44.850 |
| Venituri totale | 27.866 | 48.528 | 42.158 | 38.058 | 41.326 | 39.145 | 55.845 | 43.768 | 34.717 | 44.884 | 37.523 | 51.097 | 44.850 |
| Cheltuieli totale | 30.661 | 50.260 | 33.307 | 27.606 | 37.583 | 38.569 | 53.211 | 40.803 | 41.707 | 40.133 | 36.662 | 43.371 | 41.279 |
| Profit / pierdere brută | -2.795 | -1.732 | 8.851 | 10.452 | 3.743 | 576 | 2.634 | 2.965 | -6.990 | 4.751 | 861 | 7.726 | 3.571 |
| Profit / pierdere netă | -2.795 | -3.188 | 7.586 | 9.311 | 2.503 | -598 | 958 | 1.652 | -8.031 | 3.405 | -237 | 6.460 | 2.956 |
| Active circulante | 34.146 | 37.798 | 40.992 | 33.347 | 25.180 | 24.322 | 25.530 | 25.954 | 27.965 | 34.226 | 29.485 | 29.345 | 23.552 |
| Stocuri | 32.857 | 31.833 | 40.602 | 32.723 | 23.740 | 24.031 | 21.954 | 21.643 | 25.243 | 23.069 | 22.973 | 16.710 | 20.797 |
| Creanțe | 238 | — | — | — | — | — | 2.031 | 4.031 | 2.700 | — | 3.000 | 7.115 | 406 |
| Casa și conturi la bănci | 1.051 | 5.965 | 390 | 624 | 1.440 | 291 | 1.545 | 280 | 22 | 11.157 | 3.512 | 5.520 | 2.349 |
| Datorii | 1.285 | 2.142 | 2.148 | 2.088 | 3.232 | 4.877 | 5.487 | 5.727 | 5.890 | 4.120 | 2.783 | 2.406 | 3.073 |
| Capitaluri proprii | 32.861 | 35.656 | 38.844 | 31.259 | 21.948 | 19.445 | 20.043 | 20.227 | 22.075 | 30.106 | 26.702 | 26.939 | 20.479 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 10.01.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Săveni |
| CAEN principal | 5211 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMADA MARVAL SRL |
| Nr. reg. com. | J07/310/1994 |
| EUID | ROONRC.J07/310/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-04-11 |
| Sediu social | Com. HANESTI, Sat Hăneşti Com. Hăneşti, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, SAT HĂNEŞTI COM. HĂNEŞTI, COM. HANESTI, NR.F.N. |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Botoşani
| 611837 | C.IGNATESCU SRL |
| 620070 | TRICOSERV SRL |
| 2584933 | ADYSON SRL |
| 3201882 | STRATAN SRL |
| 3371720 | SERV BEL COM SRL |
| 3747460 | COZIA SRL |
| 4391530 | TOMAXO SRL |
| 4392292 | DISCO-BRINDUSA COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25