LA-LA CAMPERS SRL
CUI 5564477 · J1994000725102
LA-LA CAMPERS SRL are CUI 5564477, nr. de înregistrare J1994000725102, înmatriculată pe 25.04.1994. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7711. În 2025: cifră de afaceri 83.685 lei, profit net 18.125 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 84 mii lei · mediana 188 mii lei | 44% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 26 mii lei | 71% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 21.7% · mediana 15.2% | 143% din mediană |
| Cifră pe salariat | 84 mii lei · mediana 127 mii lei | 66% din mediană |
Comparat cu 43.044 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83.685 | 83.560 | 69.275 | 79.150 | 75.431 | 255.599 | 238.089 | 240.743 | 124.796 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 83.710 | 83.560 | 69.275 | 79.150 | 75.431 | 255.698 | 238.089 | 242.087 | 124.796 | 0 | 0 | 0 | 4.000 | 0 | 4 |
| Cheltuieli totale | 64.748 | 55.034 | 45.383 | 42.828 | 75.467 | 102.347 | 113.519 | 105.215 | 67.270 | 0 | 0 | 0 | 5.186 | — | 13.697 |
| Profit / pierdere brută | 18.962 | 28.526 | 23.892 | 36.322 | -36 | 153.351 | 124.570 | 136.872 | 57.526 | 0 | 0 | 0 | -1.186 | 0 | -13.693 |
| Profit / pierdere netă | 18.125 | 27.690 | 23.199 | 35.530 | -790 | 150.794 | 122.189 | 134.451 | 56.278 | 0 | 0 | 0 | -1.306 | 0 | -16.837 |
| Active imobilizate | 44.577 | 46.931 | 49.500 | 51.854 | 54.423 | 57.002 | 59.571 | 62.140 | 66.408 | 90.279 | 90.279 | 90.279 | 90.279 | 94.390 | 148.981 |
| Active circulante | 33.043 | 11.666 | 38.259 | 72.396 | 65.863 | 227.573 | 198.380 | 283.796 | 136.495 | 42.728 | 42.728 | 42.728 | 42.728 | 43.908 | 43.912 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 42.728 | 42.728 | 42.728 | 42.728 | 42.728 | 42.727 | — |
| Creanțe | — | — | — | — | 22.945 | 22.945 | 135.000 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.181 | 43.901 |
| Casa și conturi la bănci | 33.043 | 11.666 | 38.259 | 72.396 | 42.918 | 204.628 | 63.380 | 283.796 | 93.767 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 11 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.146 | 5.146 | 5.146 | 3.723 | 1.977 | — |
| Datorii | 36.094 | 7.506 | 6.419 | 6.109 | 29.475 | 42.180 | 4.161 | 23.606 | 15.024 | 6.552 | 6.552 | 6.552 | 5.129 | 7.368 | 5.395 |
| Capitaluri proprii | 41.526 | 51.091 | 81.340 | 118.141 | 90.811 | 242.395 | 253.790 | 322.330 | 187.879 | 131.601 | 131.601 | 131.601 | 131.601 | 132.907 | 187.498 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 05.09.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 7711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LA-LA CAMPERS SRL |
| Nr. reg. com. | J1994000725102 |
| EUID | ROONRC.J1994000725102 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-04-25 |
| Sediu social | Bld. Unirii, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. UNIRII, BL.16 B, ET.P |
| Telefon | 0744357114 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3D MAP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| A & S RETAIL HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| A E K LTD SRL FILIALA BUZAU inactiv | aceeași clădire |
| A G 95 COM SRL | aceeași clădire |
| A M G TERRA SPEED SRL inactiv | aceeași clădire |
| A&B CARS OFFROAD S.R.L. | aceeași clădire |
| A&C CONSULT INFO SRL | aceeași clădire |
| A&I RECON ENGINEERING SRL | aceeași clădire |
| ABY BIROU CONTA S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCES OF ART SRL | aceeași clădire |
| ACHIM & DANIELA EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTIV FINANCIAR EXPERT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7711 | 2017 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (1.373)
Sunt 1.373 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25