DUMIVAL-COM SRL
CUI 5566141 · J08/970/1994
DUMIVAL-COM SRL are CUI 5566141, nr. de înregistrare J08/970/1994, înmatriculată pe 14.04.1994. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 274.267 lei, profit net 9.379 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 274 mii lei · mediana 166 mii lei | 166% din mediană |
| Profit net | 9 mii lei · mediana 1 mii lei | 724% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.4% · mediana 1% | 340% din mediană |
| Cifră pe salariat | 274 mii lei · mediana 131 mii lei | 209% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 274.267 | 273.956 | 373.308 | 279.393 | 335.580 | 328.196 | 277.085 | 328.022 | 355.402 | 312.925 | 269.263 | 299.580 | 305.535 |
| Venituri totale | 275.646 | 273.979 | 373.312 | 283.424 | 335.580 | 328.196 | 277.085 | 328.022 | 355.402 | 312.925 | 269.263 | 299.580 | 305.667 |
| Cheltuieli totale | 264.481 | 267.901 | 303.495 | 264.953 | 317.517 | 318.388 | 266.098 | 308.503 | 354.814 | 315.851 | 280.009 | 306.866 | 309.503 |
| Profit / pierdere brută | 11.165 | 6.078 | 69.817 | 18.471 | 18.063 | 9.808 | 10.987 | 19.519 | 588 | -2.926 | -10.746 | -7.286 | -3.836 |
| Profit / pierdere netă | 9.379 | 4.026 | 66.081 | 15.791 | 14.706 | 6.534 | 8.216 | 16.237 | 588 | -2.926 | -10.746 | -7.286 | -3.836 |
| Active imobilizate | 47.835 | 51.268 | 49.973 | 49.973 | 45.939 | 47.301 | 28.231 | 19.485 | 16.569 | 16.569 | 16.568 | 16.569 | 16.569 |
| Active circulante | 214.488 | 134.613 | 192.025 | 107.484 | 98.483 | 85.296 | 100.442 | 58.207 | 55.940 | 67.813 | 48.419 | 50.742 | 45.803 |
| Stocuri | 95.680 | 64.613 | 59.200 | 79.376 | 67.673 | 67.320 | 68.083 | 48.867 | 45.953 | 60.134 | 44.564 | 46.479 | 44.656 |
| Creanțe | 9.142 | 3.125 | 43.827 | 204 | 0 | 0 | 0 | 1.197 | 6.521 | 6.692 | 30 | 30 | 40 |
| Casa și conturi la bănci | 109.666 | 66.875 | 88.998 | 27.904 | 30.810 | 17.976 | 32.359 | 8.143 | 3.466 | 987 | 3.825 | 4.233 | 1.107 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 3.823 | 3.823 | 6.795 | 6.795 | 6.795 | 7.493 | 6.795 | 6.795 | 6.795 | 6.795 |
| Datorii | 158.968 | 91.905 | 152.048 | 82.423 | 85.179 | 91.032 | 93.642 | 50.877 | 62.629 | 74.392 | 52.071 | 103.648 | 91.424 |
| Capitaluri proprii | 103.355 | 93.976 | 89.950 | 78.857 | 63.066 | 48.360 | 41.826 | 33.610 | 17.373 | 16.785 | 19.711 | -29.542 | -22.257 |
| Capital subscris vărsat | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 60.200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.04.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DUMIVAL-COM SRL |
| Nr. reg. com. | J08/970/1994 |
| EUID | ROONRC.J08/970/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-04-14 |
| Sediu social | Str. Armoniei, 8, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ARMONIEI, NR.8, BL.6, SC.B, AP.16 |
| Telefon | 268423322 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FATUM PROD SRL | aceeași clădire |
| NEEDLEART S.R.L. | aceeași clădire |
| SMARTEAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| WEB ADVANTAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| CLUB FREE SRL inactiv | 20 m |
| LIFE GREEN VALY S.R.L. inactiv | 20 m |
| MGA CORPORATION SRL inactiv | 20 m |
| VILADES SRL | 54 m |
| ALTIUS SRL | 55 m |
| AUGUR CONSULT SRL | 56 m |
| BALINT CONSTRUCTII CIVILE S.R.L. | 56 m |
| CRIFING ADMIN S.R.L. | 56 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5630 | 2019 – 2025 |
| 4782 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Braşov
| 1091996 | DAN TITI SRL |
| 1094119 | DIONISOS SRL |
| 1094321 | HAN-SERV SRL |
| 1097689 | MIRA SRL |
| 1098200 | SKI-TENIS CLUB SRL |
| 1098447 | FLORI-CERNA SRL |
| 1103250 | VIORICA SRL |
| 1105960 | TIFANY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25