SILVET MED SRL
CUI 5624137 · J40/8322/1994
SILVET MED SRL are CUI 5624137, nr. de înregistrare J40/8322/1994, înmatriculată pe 28.04.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 163.311 lei, profit net 165.269 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 163 mii lei · mediana 172 mii lei | 95% din mediană |
| Profit net | 165 mii lei · mediana 31 mii lei | 525% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 101.2% · mediana 23.7% | 427% din mediană |
| Cifră pe salariat | 163 mii lei · mediana 176 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 163.311 | 145.965 | 130.514 | 210.412 | 209.157 | 100.996 | 86.464 | 70.549 | 71.958 | 83.269 | 82.464 | 81.638 | 47.217 | 67.175 | 74.213 |
| Venituri totale | 263.327 | 145.977 | 130.534 | 210.428 | 209.161 | 101.006 | 86.481 | 70.549 | 72.051 | 83.272 | 82.471 | 81.655 | 47.235 | 67.193 | 74.236 |
| Cheltuieli totale | 95.524 | 114.233 | 139.132 | 96.693 | 131.157 | 92.395 | 71.386 | 75.705 | 64.521 | 75.359 | 55.299 | 74.388 | 64.345 | 63.635 | 70.800 |
| Profit / pierdere brută | 167.803 | 31.744 | -8.598 | 113.735 | 78.004 | 8.611 | 15.095 | -5.156 | 7.530 | 7.913 | 27.172 | 7.267 | -17.110 | 3.558 | 3.436 |
| Profit / pierdere netă | 165.269 | 30.313 | -9.857 | 108.157 | 73.485 | 5.581 | 12.500 | -7.273 | 5.432 | 5.876 | 24.714 | 4.818 | -18.528 | 1.543 | 1.209 |
| Active imobilizate | 20 | 11.347 | 11.347 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 | 11.327 |
| Active circulante | 240.459 | 44.183 | 44.266 | 224.520 | 141.520 | 52.325 | 41.342 | 16.920 | 20.824 | 20.030 | 10.204 | 8.622 | 14.937 | 27.697 | 27.209 |
| Stocuri | 5.494 | — | — | 2.221 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 167.100 | 21.078 | 11.344 | 1.101 | — | — | 3.050 | 2.800 | 4.911 | 241 | 4.479 | — | -34 | -144 | -145 |
| Casa și conturi la bănci | 67.865 | 23.105 | 32.922 | 221.198 | 141.520 | 52.325 | 38.292 | 14.120 | 15.913 | 19.789 | 5.725 | 8.622 | 14.971 | 27.841 | 27.354 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 269 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 74.970 | 34.834 | 65.499 | 45.966 | 40.762 | 25.051 | 19.650 | 7.728 | 4.359 | 8.996 | 5.046 | 28.178 | 39.311 | 33.543 | 34.598 |
| Capitaluri proprii | 165.509 | 20.696 | -9.617 | 189.881 | 112.085 | 38.601 | 33.019 | 20.519 | 27.792 | 22.361 | 16.485 | -8.229 | -13.047 | 5.481 | 3.938 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.04.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SILVET MED SRL |
| Nr. reg. com. | J40/8322/1994 |
| EUID | ROONRC.J40/8322/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-04-28 |
| Sediu social | Str. Dumbrava Nouă, 18, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. DUMBRAVA NOUA, NR.18, BL.M165, SC.2, ET.3, AP.49 |
| Telefon | 4230141 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTION FRAMES S.R.L. | aceeași clădire |
| DIDACTIC MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ITBRAIN TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| SEREZAL FILM S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART FIX IT S.R.L. | aceeași clădire |
| TUV CONSTRUCTII SI STRUCTURI METALICE S.R.L. | aceeași clădire |
| AURORA PRINT DESIGN SRL inactiv | 24 m |
| Aly Car Speed SRL inactiv | 24 m |
| BELLA PET S.R.L. | 24 m |
| CAMELEON MOB COMIMPEX SRL inactiv | 24 m |
| CANAMED PHARMA S.R.L. | 24 m |
| DOBSPA TRANS SRL inactiv | 24 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25