Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

SERVAGROMEC SA

CUI 562670 · J06/369/1991 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

SERVAGROMEC SA are CUI 562670, nr. de înregistrare J06/369/1991, înmatriculată pe 12.07.1991. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 161. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 11.433 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2015)
+1 Activă de 35 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -857 lei · mediana 7 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 94.192 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 14 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net -857 lei
2011: 466 mii lei 112012: 344 mii lei 122013: -18 mii lei 132014: -11 mii lei 142015: -857 lei 15
Salariați 1
2011: 1 11
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20152014201320122011
Cifra de afaceri netă—00013.719
Venituri totale2186081.065448.694556.745
Cheltuieli totale1.07512.04119.43639.57416.524
Profit / pierdere brută-857-11.433-18.371409.120540.221
Profit / pierdere netă-857-11.433-18.371343.661465.932
Active imobilizate23.65823.65821.79522.29536.538
Active circulante2.8643.81815.387218.873552.206
Stocuri1.9241.9241.9223.2453.176
Creanțe72569733351.15162.514
Casa și conturi la bănci2151.1973.13219.4774.516
Datorii097234185.849533.425
Capitaluri proprii26.52227.37936.94855.31955.319
Capital subscris vărsat92.50092.50092.50092.50092.500
Număr mediu de salariați————1

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareDIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE) din data 03.02.2016
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
CAEN principal161
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSERVAGROMEC SA
Nr. reg. com.J06/369/1991
EUIDROONRC.J06/369/1991
Formă juridicăSA
Înmatriculare1991-07-12
Sediu socialStr. Zefirului, 9, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD
Domiciliu fiscalJUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ZEFIRULUI, NR.9
Telefon0263234236
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A1 DUCT CLEANING COMPANY SA aceeași clădire
ALFA TLD S.R.L. aceeași clădire
ALT-ELECTRORUS S.R.L. inactiv aceeași clădire
AUTO MOTO RAŞCA SRL aceeași clădire
AUTO RAŞCA SRL aceeași clădire
AUTO SERVICE CENTRAL S.R.L. aceeași clădire
AUTOZBOROWSKY AUTORULATE S.R.L. aceeași clădire
AUTOZBOROWSKY SRL aceeași clădire
BAU SERVICE DAN SRL-D inactiv aceeași clădire
BEIJING PUBLICITY S.R.L. aceeași clădire
BIALICE COMPANY SRL inactiv aceeași clădire
BUDAPEST PUBLICITY S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46612011 – 2015

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (17)

Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

567049 SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 "CHIMICA BISTRITA"
569627 A1 DUCT CLEANING COMPANY SA
571023 SC "ROMAGRA" SA BUCURESTI SUCURSALA BISTRITA
2734259 HAIDAR SRL
4816231 AUTO RASCA S.R.L.
14121940 AUTO-GAS-SISTEM SRL
14843969 SOMAGRO 2002 S.R.L.
16264076 SOMAGRO INTERNATIONAL S.R.L.
19712239 RUS TEODOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
21271223 SIGMIREAN DUMITRU IOAN PERSOANA FIZICA
24637826 BIALICE COMPANY S.R.L. inactiv
24637834 ISIP COMPANY SRL

CAEN autorizat (3)

016146617490

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

565587 RODOB SRL
573350 FAZAKAS POP ALEDAN SRL
573695 AGROMEC SA BECLEAN
582375 AGROMEC NIMIGEA SRL
5684910 NELU ZAN PROD. SRL
7464121 AGROMEC SRL UNIREA
8171820 AGROMEC BRANISTEA SRL
10861598 IOLEX COMIMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25