MEDING SRL
CUI 5630287 · J32/514/1992
MEDING SRL are CUI 5630287, nr. de înregistrare J32/514/1992, înmatriculată pe 20.03.1992. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2017: cifră de afaceri 54.450 lei, profit net 25.731 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | 54.450 | 100.000 | 123.300 | 218.098 | 141.295 | 59.186 | 53.942 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54.450 | 100.000 | 128.364 | 218.105 | 141.295 | 59.186 | 53.942 |
| Cheltuieli totale | — | 26.271 | — | — | — | — | — | — | 27.807 | 48.414 | 92.163 | 149.974 | 94.774 | 58.177 | 39.035 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -26.271 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26.643 | 51.586 | 36.201 | 68.131 | 46.521 | 1.009 | 14.907 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -26.271 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25.731 | 49.567 | 32.502 | 61.579 | 42.282 | -765 | 13.289 |
| Active imobilizate | — | — | 50.791 | 50.791 | 50.791 | 50.791 | 50.791 | 50.791 | 54.321 | 54.321 | 54.321 | 54.321 | 13.530 | 16.371 | 19.213 |
| Active circulante | 5.227 | 5.228 | 232.326 | 232.326 | 232.326 | 232.326 | 232.326 | 232.326 | 239.924 | 213.245 | 188.751 | 158.817 | 91.014 | 55.569 | 51.809 |
| Creanțe | — | — | 50.400 | 50.400 | 50.400 | 50.400 | 50.400 | 50.400 | 52.591 | 56.026 | 54.976 | 51.328 | 7.190 | 6.650 | 21.511 |
| Casa și conturi la bănci | 5.227 | 5.228 | 181.926 | 181.926 | 181.926 | 181.926 | 181.926 | 181.926 | 187.333 | 157.219 | 133.775 | 107.489 | 83.824 | 48.919 | 30.298 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 30.503 | 30.503 | 12.753 |
| Datorii | 0 | 0 | 6.552 | 6.552 | 6.552 | 6.552 | 6.552 | 6.552 | 11.419 | 10.471 | 35.543 | 38.112 | 21.600 | 31.277 | 11.845 |
| Capitaluri proprii | 5.227 | 5.228 | 276.565 | 276.565 | 276.565 | 276.565 | 276.565 | 276.565 | 282.826 | 257.095 | 207.529 | 175.026 | 113.447 | 71.166 | 71.930 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 3 | 4 | 5 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 10.11.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MEDING SRL |
| Nr. reg. com. | J32/514/1992 |
| EUID | ROONRC.J32/514/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-03-20 |
| Sediu social | Str. Nicolae Iorga, 18, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. VIRGIL MADGEARU, NR.7, AP.5 |
| Telefon | 0269846323 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CHITI KACU SRL | 19 m |
| HAVRIVEG S.R.L. inactiv | 39 m |
| AGENŢIA IMOBILIARĂ MEDIAŞ S.R.L. inactiv | 55 m |
| TRANSARHEO IST S.R.L. inactiv | 59 m |
| C & C PATY SRL | 74 m |
| DEPORO IMPEX SRL | 74 m |
| ENRON SRL inactiv | 78 m |
| MIROTEX SRL | 78 m |
| APRIX GRAPHICS S.R.L. | 80 m |
| BIO WASH CONCEPT S.R.L. | 82 m |
| METROPOLIS COM SRL | 84 m |
| POLICLINICA SF. MIHAIL S.R.L. | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Sibiu
| 787338 | MORA SRL |
| 5080078 | HUBERTUS SRL |
| 5098695 | CUB IMPEX SRL |
| 6531516 | ISPAS ARHITECTI ASOCIATI SRL |
| 7033056 | ALMA PROIECT SRL |
| 9004618 | W.K. GROUP SRL |
| 9273462 | LUMI & COMP SRL |
| 14418080 | KILT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25