Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

SIDREM PRESTCOM SRL

CUI 5654367 · J16/1099/1994

cu contul HoReCaOS, sau pe email

SIDREM PRESTCOM SRL are CUI 5654367, nr. de înregistrare J16/1099/1994, înmatriculată pe 11.04.1994. Sediul social e în Loc. Segarcea, Oraş Segarcea, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5211. În 2012: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.853 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2012)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 100% față de anul anterior
+1 Activă de 32 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 199 mii lei 0% din mediană
Profit net -2 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 11 mii lei 112012: 0 lei 12
Profit net -2 mii lei
2011: 3 mii lei 112012: -2 mii lei 12
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20122011
Cifra de afaceri netă010.504
Venituri totale019.146
Cheltuieli totale1.85315.957
Profit / pierdere brută-1.8533.189
Profit / pierdere netă-1.8533.189
Active imobilizate12.72712.968
Active circulante81.42384.172
Stocuri52.20952.209
Creanțe16.24915.801
Casa și conturi la bănci12.96516.162
Datorii105.263105.324
Capitaluri proprii-11.113-8.184
Capital subscris vărsat280280

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.05.1994
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Segarcea
CAEN principal5211
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSIDREM PRESTCOM SRL
Nr. reg. com.J16/1099/1994
EUIDROONRC.J16/1099/1994
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1994-04-11
Sediu socialStr. DEALUL VIILOR, 6, Orş. Segarcea, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, ORŞ. SEGARCEA, STR. DEALUL VIILOR, NR.6
Telefon051210553
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
TOTAL PUR DESIGN SRL 63 m
LASH STORE S.R.L. 93 m
TH3A S-FAERIES SRL-D inactiv 93 m
JPC WOOD FOREST S.R.L. 94 m
FERO ACCESS SRL inactiv 116 m
CATA SI MARU SRL inactiv 129 m
STEFACOR S.R.L. 131 m
VALERCOR SRL 141 m
RADU-GAB EVENT'S S.R.L. inactiv 142 m
GATECO SRL 152 m
TERRAMED SRL inactiv 152 m
VAAG CONSULTANŢĂ ŞI CERCETARE S.R.L. 152 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

38212012
47112011

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Dolj

2279069 DOSA & COMPANY SNC
2281956 INCOMM SRL
2292289 ART-TRADE SRL
2314328 EXPRES LAPUS SRL
2319996 VASIPROD COM SRL
2327549 POCRINI COM SRL
2339950 DIANA STAR BISS SRL
3077564 SICMAG SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25