AT-PLAST SRL
CUI 576373 · J1991000410065
AT-PLAST SRL are CUI 576373, nr. de înregistrare J1991000410065, înmatriculată pe 25.07.1991. Sediul social e în Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, jud. Bistriţa-Năsăud. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 372.038 lei, profit net 158.225 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 372 mii lei · mediana 124 mii lei | 299% din mediană |
| Profit net | 158 mii lei · mediana 17 mii lei | 950% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 42.5% · mediana 19.4% | 219% din mediană |
| Cifră pe salariat | 372 mii lei · mediana 172 mii lei | 217% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 372.038 | 264.866 | 369.632 | 313.443 | 307.250 | 192.921 | 133.853 | 303.568 | 147.097 | 139.348 | 125.634 | 128.789 | 133.861 | 149.221 | 148.704 |
| Venituri totale | 372.038 | 265.224 | 370.220 | 313.546 | 307.250 | 192.929 | 133.853 | 316.511 | 146.598 | 145.561 | 125.634 | 128.789 | 133.884 | 149.700 | 149.403 |
| Cheltuieli totale | 208.035 | 158.881 | 178.110 | 145.835 | 133.257 | 85.706 | 106.422 | 158.426 | 46.324 | 43.120 | 38.936 | 41.031 | 38.454 | 87.301 | 64.183 |
| Profit / pierdere brută | 164.003 | 106.343 | 192.110 | 167.711 | 173.993 | 107.223 | 27.431 | 158.085 | 100.274 | 102.441 | 86.698 | 87.758 | 95.430 | 62.399 | 85.220 |
| Profit / pierdere netă | 158.225 | 103.743 | 188.851 | 164.639 | 171.289 | 105.295 | 26.092 | 154.920 | 98.795 | 99.592 | 82.929 | 83.894 | 91.413 | 57.908 | 80.738 |
| Active imobilizate | 293.874 | 329.793 | 230.982 | 241.658 | 262.473 | 284.429 | 290.997 | 300.944 | 266.380 | 270.544 | 221.521 | 95.301 | 66.634 | 66.762 | 71.251 |
| Active circulante | 237.475 | 204.544 | 451.824 | 493.370 | 338.251 | 186.637 | 75.080 | 30.758 | 82.667 | 28.152 | 493.952 | 535.930 | 494.314 | 407.202 | 347.447 |
| Stocuri | 14.460 | 6.145 | 5.457 | 1.360 | 1.569 | 262 | 929 | 2.454 | 1.404 | 4.499 | 6.322 | 4.555 | 4.594 | 5.215 | 18.737 |
| Creanțe | 164.441 | 163.244 | 106.115 | 153.942 | 39.996 | 5.368 | 38.495 | 19.582 | 3.284 | 4.921 | 148.297 | 119.901 | 467.952 | 397.182 | 317.295 |
| Casa și conturi la bănci | 58.574 | 35.155 | 340.252 | 338.068 | 296.686 | 181.007 | 35.656 | 8.722 | 77.979 | 18.732 | 339.333 | 411.474 | 21.768 | 4.805 | 11.415 |
| Datorii | 348.932 | 406.145 | 425.358 | 546.431 | 26.766 | 67.557 | 68.703 | 60.420 | 232.685 | 182.129 | 3.618 | 2.305 | 15.916 | 24.246 | 26.888 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 840 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 182.417 | 128.192 | 257.448 | 188.597 | 573.958 | 402.669 | 297.374 | 271.282 | 116.362 | 116.567 | 711.855 | 628.926 | 545.032 | 449.718 | 391.810 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.02.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AT-PLAST SRL |
| Nr. reg. com. | J1991000410065 |
| EUID | ROONRC.J1991000410065 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-07-25 |
| Sediu social | Bld. Grănicerilor, 18, Orş. Năsăud, BISTRIŢA-NĂSĂUD |
| Domiciliu fiscal | JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. NĂSĂUD, BLD. GRĂNICERILOR, NR.18 |
| Telefon | 094399352 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABRUDEAN BRICKS S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| ADENA DESIGN SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRIANSAB-MOB SRL | aceeași clădire |
| AGENTIA DE PUBLICITATE IOANA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALIENS NORD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANDRES DIMU SRL | aceeași clădire |
| ANGHEMAR SRL | aceeași clădire |
| ANISHOP.DRA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANVELOSON PRO SRL | aceeași clădire |
| ANVELOSTAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ANY ASSIST S.R.L. | aceeași clădire |
| AQUA GAS PAULO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2222 | 2015 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 27653753 | SKIMMIA JAPONICA SRL |
| 43139577 | MARTIAN RADU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 49400700 | DAKMA S.R.L. inactiv |
| 51016850 | ALIENS NORD S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bistriţa-Năsăud
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25