VALI COM 59 S.R.L.
CUI 5766670 · J10/1157/1994
VALI COM 59 S.R.L. are CUI 5766670, nr. de înregistrare J10/1157/1994, înmatriculată pe 07.06.1994. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Sărat, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 14.513 lei, profit net 3.586 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 15 mii lei · mediana 199 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 127% din mediană |
| Marjă netă | 24.7% · mediana 1.6% | de 15× mediana |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 14.513 | 10.923 | 13.976 | 12.738 | 12.544 | 9.280 | 13.643 | 12.667 | 14.479 | 11.453 | 10.291 | 6.255 | 6.117 | 5.394 | 0 |
| Venituri totale | 14.515 | 10.923 | 13.976 | 12.738 | 12.544 | 9.280 | 13.847 | 12.675 | 14.479 | 11.537 | 10.837 | 6.255 | 6.310 | 5.394 | 0 |
| Cheltuieli totale | 10.246 | 7.529 | 9.473 | 8.722 | 9.444 | 6.179 | 9.196 | 8.519 | 9.679 | 7.620 | 7.179 | 4.266 | 4.155 | 3.601 | — |
| Profit / pierdere brută | 4.269 | 3.394 | 4.503 | 4.016 | 3.100 | 3.101 | 4.651 | 4.156 | 4.800 | 3.917 | 3.658 | 1.989 | 2.155 | 1.793 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 3.586 | 2.851 | 3.782 | 3.634 | 2.724 | 2.823 | 4.236 | 3.776 | 4.365 | 3.571 | 3.333 | 1.801 | 1.961 | 1.719 | 0 |
| Active circulante | 47.720 | 44.070 | 41.359 | 37.585 | 34.137 | 29.920 | 27.267 | 23.175 | 19.432 | 15.151 | 11.802 | 8.415 | 6.566 | 4.912 | 3.004 |
| Stocuri | 47.373 | 42.886 | 39.907 | 35.703 | 32.256 | 28.765 | 25.855 | 22.329 | 18.736 | 14.007 | 11.040 | 7.232 | 5.552 | 3.538 | 2.518 |
| Creanțe | 42 | 432 | — | 222 | 111 | 104 | 68 | 250 | 38 | 0 | 120 | 0 | 13 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 305 | 752 | 1.452 | 1.660 | 1.770 | 1.051 | 1.344 | 596 | 658 | 1.144 | 642 | 1.183 | 1.001 | 1.374 | 486 |
| Datorii | 4.683 | 4.619 | 4.759 | 4.767 | 4.953 | 3.459 | 3.629 | 3.773 | 3.807 | 3.891 | 4.113 | 4.059 | 4.011 | 4.318 | 4.129 |
| Capitaluri proprii | 43.037 | 39.451 | 36.600 | 32.818 | 29.184 | 26.461 | 23.638 | 19.402 | 15.625 | 11.260 | 7.689 | 4.356 | 2.555 | 594 | -1.125 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.06.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VALI COM 59 SRL |
| Nr. reg. com. | J10/1157/1994 |
| EUID | ROONRC.J10/1157/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-06-07 |
| Sediu social | Str. Patriei, Mun. Râmnicu Sărat, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. PATRIEI, BL.6, SC.D, ET.4, AP.17 |
| Telefon | 038568231 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIVO FARM SRL | aceeași clădire |
| ALE & STO CATIMAD S.R.L. | aceeași clădire |
| CAPITAL BAS NEW CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| COMAR SIM DELUXE FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| CORI MAR PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAN 24 COM SRL | aceeași clădire |
| DELIGHT ANDORUXYA S.R.L. | aceeași clădire |
| DRG FAST SHIPPING S.R.L. | aceeași clădire |
| DUDU MAR TRANS 2007 SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROPA GENERAL CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FANE COM 77 SRL | aceeași clădire |
| FLORANCE NIC 2008 SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4772 | 2025 |
| 4782 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (30)
Sunt 30 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Buzău
| 4233599 | VLAD VLAD SNC |
| 4948852 | ROGEX COM SRL |
| 5547042 | COMERCIAL DANI SRL |
| 5723505 | MICHELE COMART 94 SRL |
| 5852054 | ZANA COM SRL |
| 6080955 | SPRINT COM SRL |
| 6446038 | NICOLAS PRODCOM 94 SRL |
| 6623008 | AUTO NICOLA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25