STEAUA DE AUR SRL
CUI 5832677 · J28/484/1994
STEAUA DE AUR SRL are CUI 5832677, nr. de înregistrare J28/484/1994, înmatriculată pe 30.05.1994. Sediul social e în Sat Crîmpoia, Comuna Crîmpoia, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 161. În 2025: cifră de afaceri 17.729 lei, pierdere netă 2.233 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 18 mii lei · mediana 254 mii lei | 7% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -12.6% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 17.729 | 24.139 | 22.447 | 29.722 | 22.253 | 20.405 | 12.996 | 18.118 | 32.007 | 8.565 | 5.525 | 500 | 22.293 | 69.260 | 121.907 |
| Venituri totale | 17.729 | 27.153 | 22.447 | 32.222 | 22.253 | 20.405 | 12.996 | 23.118 | 32.007 | 8.565 | 5.525 | 500 | 45.360 | 84.063 | 122.491 |
| Cheltuieli totale | 19.962 | 8.028 | 13.511 | 10.319 | 10.333 | 10.257 | 9.043 | 49.388 | 78.468 | 92.003 | 59.787 | 12.101 | 77.029 | 73.769 | 140.972 |
| Profit / pierdere brută | -2.233 | 19.125 | 8.936 | 21.903 | 11.920 | 10.148 | 3.953 | -26.270 | -46.461 | -83.438 | -54.262 | -11.601 | -31.669 | 10.294 | -18.481 |
| Profit / pierdere netă | -2.233 | 16.065 | 7.506 | 20.937 | 11.253 | 9.564 | 3.562 | -26.964 | -47.422 | -83.695 | -54.428 | -11.616 | -32.788 | 10.294 | -18.481 |
| Active imobilizate | 26.637 | 26.638 | 26.638 | 26.713 | 26.795 | 26.876 | 26.958 | 27.039 | 59.005 | 109.902 | 157.981 | 206.060 | 206.060 | 213.333 | 213.333 |
| Active circulante | 41.918 | 47.702 | 21.894 | 51.420 | 30.010 | 27.451 | 17.877 | 71.757 | 84.703 | 70.045 | 143.466 | 149.146 | 155.534 | 132.157 | 36.458 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 42.995 | 42.994 | 40.348 | 74.202 | 75.938 | 75.938 | 72.333 | 12.991 |
| Creanțe | 14.266 | 23.582 | 11.996 | 11.996 | 11.996 | 11.996 | 11.971 | 27.336 | 29.348 | 28.330 | 67.165 | 66.786 | 63.625 | 59.677 | 16.525 |
| Casa și conturi la bănci | 27.652 | 24.120 | 9.898 | 39.424 | 18.014 | 15.455 | 5.906 | 1.426 | 12.361 | 1.367 | 2.099 | 6.422 | 15.971 | 147 | 6.942 |
| Datorii | 362.480 | 366.032 | 356.289 | 393.396 | 393.005 | 401.779 | 401.852 | 459.374 | 477.323 | 466.140 | 503.944 | 503.276 | 498.048 | 449.155 | 363.750 |
| Capitaluri proprii | -293.925 | -291.692 | -307.757 | -315.263 | -336.200 | -347.452 | -357.017 | -360.578 | -333.615 | -286.193 | -202.497 | -148.070 | -136.454 | -103.665 | -113.959 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.06.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 161 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEAUA DE AUR SRL |
| Nr. reg. com. | J28/484/1994 |
| EUID | ROONRC.J28/484/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-05-30 |
| Sediu social | Str. Principală, 195, Sat Crâmpoia Com. Crâmpoia, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT CRÂMPOIA COM. CRÂMPOIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.195 |
| Telefon | 0740243567 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMEOS PLANT FLOR S.R.L. | aceeași clădire |
| BRATU COSBEB SRL | aceeași clădire |
| CIUFU TRANS INTERNATIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| DIATRANS SRL | aceeași clădire |
| DR. CIUFU VETERIN FARM SRL | aceeași clădire |
| DRS MARIDENT SRL | aceeași clădire |
| EDMIR ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| IVANES CONSTRUCT DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| LISIFARM MEDICARE S.R.L. | aceeași clădire |
| MIDUCONST SELECT S.R.L. | aceeași clădire |
| RAMONA BLOOM & CO EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| RURAL SMART SERVICE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 161 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
| 1520699 | AGROMEC GANEASA SA |
| 3948552 | TANGENTIAL SRL |
| 5292410 | LEON SRL |
| 6138135 | LUBRICHIM SRL |
| 6416762 | FRATII PAPA SRL |
| 6758404 | RO-START SRL |
| 7544190 | LAG SRL |
| 8959277 | VERITAS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25