NYK CG SRL
CUI 5956306 · J1994001831178
NYK CG SRL are CUI 5956306, nr. de înregistrare J1994001831178, înmatriculată pe 20.07.1994. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 14.034 lei, profit net 799 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 14 mii lei · mediana 166 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | 799 lei · mediana 1 mii lei | 62% din mediană |
| Marjă netă | 5.7% · mediana 1% | 570% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 14.034 | 5.593 | 5.887 | 37.337 | 47.707 | 52.744 | 57.573 | 11.827 | 56.159 | 45.711 | 29.275 | 26.458 | 25.883 | 33.275 | 47.103 |
| Venituri totale | 19.034 | 5.593 | 5.887 | 40.339 | 51.557 | 65.119 | 72.139 | 11.833 | 81.159 | 45.711 | 29.275 | 26.569 | 26.336 | 33.563 | 47.103 |
| Cheltuieli totale | 18.083 | 10.532 | 16.914 | 42.030 | 26.259 | 39.739 | 45.793 | 19.910 | 72.984 | 55.475 | 33.359 | 33.400 | 31.508 | 35.370 | 50.819 |
| Profit / pierdere brută | 951 | -4.939 | -11.027 | -1.691 | 25.298 | 25.380 | 26.346 | -8.077 | 8.175 | -9.764 | -4.084 | -6.831 | -5.172 | -1.807 | -3.716 |
| Profit / pierdere netă | 799 | -4.939 | -11.027 | -2.719 | 23.782 | 27.204 | 25.793 | -8.432 | 5.740 | -11.135 | -4.962 | -7.628 | -5.899 | -1.807 | -3.716 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 104 | 1.354 | 2.604 | 3.854 | — | — | — | 980 | 1.118 | 1.247 | 1.376 |
| Active circulante | 12.703 | 4.015 | 4.621 | 20.673 | 23.404 | 4.285 | 11.970 | 518 | 25.576 | 15.167 | 29.345 | 26.273 | 26.649 | 21.787 | 18.628 |
| Stocuri | 4.259 | 3.713 | 1.490 | 991 | 798 | 1.794 | 1.667 | — | 9.876 | 14.982 | 28.644 | 25.441 | 25.748 | 20.381 | 16.243 |
| Creanțe | -376 | 19 | 99 | 10.040 | 4.543 | 2.209 | 6.750 | — | — | — | 682 | 469 | 469 | 887 | 1.699 |
| Casa și conturi la bănci | 8.820 | 283 | 3.032 | 9.642 | 18.063 | 282 | 3.553 | 518 | 15.700 | 185 | 19 | 363 | 432 | 519 | 686 |
| Datorii | 17.223 | 9.334 | 5.000 | 25 | 140 | 6.054 | 42.192 | 57.784 | 70.556 | 65.587 | 68.630 | 61.576 | 54.462 | 43.830 | 38.993 |
| Capitaluri proprii | -4.520 | -5.319 | -379 | 20.648 | 23.368 | -415 | -27.618 | -53.412 | -44.980 | -50.420 | -39.285 | -34.323 | -26.695 | -20.796 | -18.989 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.07.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NYK CG SRL |
| Nr. reg. com. | J1994001831178 |
| EUID | ROONRC.J1994001831178 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-07-20 |
| Sediu social | Str. Oţelarilor, 17, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. OŢELARILOR, NR.17, BL.D11, AP.99 |
| Telefon | 0749604100 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BOSSIAUTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUZZPIXEL SRL | aceeași clădire |
| COSTICARM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIGITFLOW BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| FAMARSO COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| FILIP-NICON SRL | aceeași clădire |
| FRUIT TABLE S.R.L. | aceeași clădire |
| GARCIAVAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GLOBOTIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| GOLDEN MUSE SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRIMLIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| IDEAL ARINA SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Galaţi
| 1626070 | SEMA SRL |
| 1626143 | COSTI SRL |
| 1626488 | ALGAR SRL |
| 1627696 | LUCEAFARUL T & T SRL |
| 1628187 | ELENA & CO SRL |
| 1628926 | CLUB 91 SRL |
| 1631590 | VENUS SI RAY SRL |
| 1633329 | PRUCAM 3 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25