NIENIA IMPEX S.R.L.
CUI 5983165 · J16/1924/1994
NIENIA IMPEX S.R.L. are CUI 5983165, nr. de înregistrare J16/1924/1994, înmatriculată pe 28.06.1994. Sediul social e în Sat Amărăştii de Jos, Comuna Amărăştii de Jos, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 19.148 | — | 0 | 29.879 | 73.665 | 14.598 | 37.814 | 43.714 | 85.080 | 70.237 | 38.977 | 130.846 | 114.142 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 19.148 | 0 | 0 | 29.879 | 73.665 | 14.598 | 37.814 | 43.714 | 85.080 | 70.237 | 38.977 | 130.846 | 114.142 |
| Cheltuieli totale | 0 | 0 | 24.487 | 1.169 | 7.903 | 53.621 | 94.527 | 23.445 | 55.182 | 60.851 | 119.075 | 109.640 | 69.159 | 125.874 | 113.403 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -5.339 | -1.169 | -7.903 | -23.742 | -20.862 | -8.847 | -17.368 | -17.137 | -33.995 | -39.403 | -30.182 | 4.972 | 739 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -5.339 | -1.169 | -7.903 | -24.041 | -21.599 | -9.285 | -17.749 | -18.011 | -36.548 | -41.521 | -31.147 | 4.177 | 621 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | — | — | — | 180 | 252 | 324 | 396 | 5.988 | 7.701 | 9.665 | 3.718 |
| Active circulante | 0 | 0 | 25.336 | 34.379 | 23.180 | 6.799 | 13.693 | 58.030 | 14.497 | 16.312 | 35.840 | 122.997 | 180.596 | 190.861 | 105.277 |
| Stocuri | 0 | 0 | 11.691 | 24.604 | 14.163 | 374 | 4.976 | 47.768 | 11.870 | 12.695 | 28.094 | 115.627 | 173.274 | 168.672 | 73.803 |
| Creanțe | 0 | 0 | 8.500 | 9.092 | 7.591 | 4.071 | 3.911 | 10.018 | 2.317 | 1.527 | 2.719 | 5.930 | 3.235 | 15.203 | 13.129 |
| Casa și conturi la bănci | 0 | 0 | 5.145 | 683 | 1.426 | 2.354 | 4.806 | 244 | 310 | 2.090 | 5.027 | 1.440 | 4.087 | 6.986 | 18.345 |
| Datorii | 0 | 0 | 303.873 | 307.577 | 295.209 | 270.925 | 253.778 | 276.696 | 223.950 | 208.088 | 209.677 | 265.878 | 283.669 | 264.750 | 177.397 |
| Capitaluri proprii | 0 | 0 | -278.537 | -273.198 | -272.029 | -264.126 | -240.085 | -218.486 | -209.201 | -191.452 | -173.441 | -41.321 | -30.947 | 4.377 | -68.402 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NIENIA IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J16/1924/1994 |
| EUID | ROONRC.J16/1924/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-06-28 |
| Sediu social | Sat Amărăştii de Jos Com. Amărăştii de Jos, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, SAT AMĂRĂŞTII DE JOS COM. AMĂRĂŞTII DE JOS |
| Telefon | 051250421 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (52)
Sunt 52 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Dolj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25