CO-RUSU IMPEX SRL
CUI 6035237 · J33/1205/1994
CO-RUSU IMPEX SRL are CUI 6035237, nr. de înregistrare J33/1205/1994, înmatriculată pe 01.08.1994. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 27.177 lei, profit net 7.500 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 27 mii lei · mediana 199 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 3 mii lei | 265% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 27.6% · mediana 1.6% | de 17× mediana |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27.177 | 22.040 | 20.764 | 20.724 | 20.643 | 17.769 | 19.914 | 19.542 | 19.155 | 18.860 | 18.632 | 18.621 | 18.505 | 19.379 | 16.900 |
| Venituri totale | 27.177 | 22.040 | 20.764 | 20.724 | 20.643 | 17.769 | 19.914 | 19.542 | 19.155 | 18.860 | 18.632 | 19.828 | 18.525 | 19.379 | 16.900 |
| Cheltuieli totale | 17.592 | 18.951 | 16.862 | 17.394 | 16.817 | 12.126 | 17.683 | 16.262 | 18.295 | 17.815 | 11.740 | 13.504 | 16.155 | 17.473 | 16.045 |
| Profit / pierdere brută | 9.585 | 3.089 | 3.902 | 3.330 | 3.826 | 5.643 | 2.231 | 3.280 | 860 | 1.045 | 6.892 | 6.324 | 2.370 | 1.906 | 855 |
| Profit / pierdere netă | 7.500 | 1.828 | 2.464 | 2.708 | 3.207 | 5.107 | 1.633 | 2.693 | 285 | 480 | 6.333 | 5.729 | 1.749 | 1.601 | 718 |
| Active imobilizate | 0 | 7.694 | 17.272 | 25.507 | 34.201 | 44.410 | 49.785 | 57.590 | 64.096 | 71.851 | 76.225 | 4.536 | 9.365 | 18.185 | 23.496 |
| Active circulante | 27.296 | 14.009 | 9.316 | 6.648 | 6.119 | 6.465 | 4.822 | 5.102 | 5.365 | 7.781 | 11.039 | 14.702 | 8.832 | 6.098 | 13.957 |
| Creanțe | 1.745 | 2.140 | 4.661 | 3.665 | 4.599 | 4.628 | 4.726 | 4.732 | 4.794 | 4.753 | 4.759 | 4.753 | 4.954 | 5.002 | 5.197 |
| Casa și conturi la bănci | 25.551 | 11.869 | 4.655 | 2.983 | 1.520 | 1.837 | 96 | 370 | 571 | 3.028 | 6.280 | 9.949 | 3.878 | 1.096 | 8.760 |
| Cheltuieli în avans | 718 | 784 | 267 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 362 | 835 | 91 | 9.595 | 17.261 | 21.439 | 30.278 | 39.996 | 49.458 | 53.582 | 61.693 | 0 | 1.910 | 8.084 | 22.855 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 1.740 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 27.652 | 21.652 | 25.024 | 22.560 | 23.059 | 29.436 | 24.329 | 22.696 | 20.003 | 26.050 | 25.571 | 19.238 | 16.287 | 16.199 | 14.598 |
| Capital subscris vărsat | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 | 8.179 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.08.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CO-RUSU IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J33/1205/1994 |
| EUID | ROONRC.J33/1205/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-08-01 |
| Sediu social | Str. Dragoş Vodă, 13 A, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.13 A |
| Telefon | 030/520351 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BAROC STIL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 55 m |
| CRISTINE SWEETS S.R.L. | 55 m |
| SOUNDTRAPPERS S.R.L. | 55 m |
| ARHITREND STUDIOPRO SRL inactiv | 91 m |
| MALORANS S.R.L. | 91 m |
| ADRIAN LEONARD S.R.L. | 119 m |
| ELECTROMARESIG S.R.L. | 132 m |
| FRUMOASA ESTETICA S.R.L. | 132 m |
| FETADA COM SRL inactiv | 137 m |
| VLADON-ONE S.R.L. | 137 m |
| IAZUL BULIGA S.R.L. | 154 m |
| ARTAD CREATIVE S.R.L. | 165 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Suceava
| 712220 | ZAMCA SRL |
| 713110 | JUNIOR GABRIEL 79 SRL |
| 713187 | CLIO COM SRL |
| 713705 | B+B SRL |
| 714182 | LUMIAX SRL |
| 714204 | STEFAN CEL MARE SRL |
| 714220 | CORA SRL |
| 715200 | GLADIOLA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25