CAPOLNA IMPEX S.R.L.
CUI 6059376 · J04/1179/1994
CAPOLNA IMPEX S.R.L. are CUI 6059376, nr. de înregistrare J04/1179/1994, înmatriculată pe 18.07.1994. Sediul social e în Sat Pustiana, Comuna Pârjol, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4726. În 2025: cifră de afaceri 92.389 lei, profit net 870 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 92 mii lei · mediana 199 mii lei | 46% din mediană |
| Profit net | 870 lei · mediana 3 mii lei | 31% din mediană |
| Marjă netă | 0.9% · mediana 1.6% | 56% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 92.389 | 141.370 | 155.690 | 101.874 | 97.373 | 70.692 | 27.207 | 61.810 | 76.354 | 32.651 | 92.733 | 28.422 | 19.232 | 32.473 | 21.738 |
| Venituri totale | 92.389 | 141.370 | 155.690 | 101.874 | 97.373 | 70.692 | 27.207 | 61.810 | 76.354 | 32.651 | 92.733 | 28.422 | 19.232 | 32.473 | 21.738 |
| Cheltuieli totale | 91.235 | 130.021 | 139.359 | 85.941 | 79.101 | 61.403 | 28.604 | 77.797 | 81.915 | 45.126 | 95.889 | 25.169 | 18.866 | 27.685 | 18.837 |
| Profit / pierdere brută | 1.154 | 11.349 | 16.331 | 15.933 | 18.272 | 9.289 | -1.397 | -15.987 | -5.561 | -12.475 | -3.156 | 3.253 | 366 | 4.788 | 2.901 |
| Profit / pierdere netă | 870 | 9.440 | 14.091 | 12.938 | 15.759 | 7.761 | -2.214 | -16.605 | -6.789 | -13.304 | -5.931 | 2.400 | -182 | 4.019 | 2.437 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 340 | 922 | 1.505 | 2.087 | 2.670 | 3.253 | 3.835 | 4.417 | — | — | — |
| Active circulante | 76.503 | 77.464 | 98.000 | 80.005 | 74.750 | 51.223 | 33.688 | 36.689 | 53.106 | 57.966 | 66.681 | 69.436 | 38.418 | 19.356 | 14.936 |
| Stocuri | 57.436 | 57.313 | 61.254 | 73.039 | 66.190 | 50.817 | 27.286 | 12.204 | 25.713 | 57.475 | 60.854 | 69.229 | 38.352 | 15.335 | 13.963 |
| Creanțe | 1.596 | 1.614 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 17.471 | 18.537 | 36.746 | 6.966 | 8.560 | 406 | 6.402 | 24.485 | 27.393 | 491 | 5.827 | 207 | 66 | 4.021 | 973 |
| Datorii | 48.007 | 49.838 | 79.814 | 75.910 | 83.933 | 76.747 | 67.556 | 68.925 | 69.321 | 67.975 | 63.968 | 61.374 | 28.339 | 9.094 | 8.693 |
| Capitaluri proprii | 28.496 | 27.626 | 18.186 | 4.095 | -8.843 | -24.602 | -32.363 | -30.149 | -13.545 | -6.756 | 6.548 | 12.479 | 10.079 | 10.262 | 6.243 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.08.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 4726 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAPOLNA IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J04/1179/1994 |
| EUID | ROONRC.J04/1179/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-07-18 |
| Sediu social | Sat Pustiana Com. Pârjol, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, SAT PUSTIANA COM. PÂRJOL |
| Telefon | 0234384530 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4725 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bacău
| 970741 | COMRAD SRL |
| 9301317 | NOVITIM COM SRL |
| 15656705 | VAVIS SRL |
| 35011258 | SEMAR GAMES SRL |
| 40250049 | ANDRAGO SHOP S.R.L. |
| 43222744 | S.C.A. IMPORTS S.R.L. |
| 44147241 | TOBACCO LAND S.R.L. |
| 47658216 | B&B SMOKE S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25