OTY SERV SRL
CUI 6061635 · J1994000493070
OTY SERV SRL are CUI 6061635, nr. de înregistrare J1994000493070, înmatriculată pe 30.06.1994. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4779. În 2025: cifră de afaceri 46.094 lei, pierdere netă 16.024 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 46 mii lei · mediana 199 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | -16 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -34.8% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 46 mii lei · mediana 224 mii lei | 21% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 46.094 | 47.655 | 47.319 | 45.923 | 63.463 | 69.104 | 99.347 | 124.588 | 133.622 | 128.356 | 97.514 | 69.461 | 80.368 | 65.855 | 80.479 |
| Venituri totale | 60.786 | 69.451 | 47.319 | 45.923 | 63.463 | 69.389 | 99.347 | 125.681 | 134.436 | 128.455 | 97.718 | 69.461 | 99.726 | 70.465 | 81.542 |
| Cheltuieli totale | 76.810 | 112.417 | 92.078 | 61.259 | 77.577 | 89.419 | 114.043 | 159.240 | 137.418 | 129.307 | 102.905 | 70.161 | 80.418 | 82.987 | 100.506 |
| Profit / pierdere brută | -16.024 | -42.966 | -44.759 | -15.336 | -14.114 | -20.030 | -14.696 | -33.559 | -2.982 | -852 | -5.187 | -700 | 19.308 | -12.522 | -18.964 |
| Profit / pierdere netă | -16.024 | -42.966 | -44.759 | -16.713 | -16.029 | -21.740 | -15.690 | -35.354 | -6.991 | -4.506 | -8.109 | -2.786 | 16.933 | -12.522 | -18.964 |
| Active imobilizate | 19.843 | 23.151 | 28.956 | 28.091 | 30.750 | 34.633 | 38.515 | 42.398 | 35.638 | 37.199 | 38.759 | 41.280 | 42.028 | 15.364 | 30.432 |
| Active circulante | 47.147 | 31.657 | 42.422 | 53.723 | 44.635 | 47.061 | 51.094 | 66.611 | 48.911 | 51.971 | 47.654 | 25.726 | 17.895 | 33.035 | 24.875 |
| Stocuri | 39.230 | 25.315 | 28.993 | 43.043 | 40.527 | 43.826 | 43.275 | 64.909 | 48.470 | 48.250 | 46.146 | 14.621 | 7.556 | 16.212 | 10.324 |
| Creanțe | 2.790 | 497 | 956 | 576 | 592 | 227 | 102 | — | 35 | 243 | 249 | 7.180 | 9.957 | 16.821 | 14.460 |
| Casa și conturi la bănci | 5.127 | 5.845 | 12.473 | 10.104 | 3.516 | 3.008 | 7.717 | 1.702 | 406 | 3.478 | 1.259 | 3.925 | 382 | 2 | 91 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 4.458 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 279.566 | 251.348 | 224.964 | 190.642 | 171.958 | 157.780 | 143.955 | 147.665 | 87.851 | 85.481 | 234.832 | 207.107 | 197.238 | 198.462 | 185.148 |
| Venituri în avans | — | 13 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 200 | 200 | — | — |
| Capitaluri proprii | -212.576 | -196.553 | -153.586 | -108.828 | -92.115 | -76.086 | -54.346 | -38.656 | -3.302 | 3.689 | -148.419 | -140.301 | -137.515 | -150.061 | -129.841 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | — | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.08.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 4779 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OTY SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J1994000493070 |
| EUID | ROONRC.J1994000493070 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-06-30 |
| Sediu social | Str. Parcul Tineretului, 41, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. PARCUL TINERETULUI, NR.41 |
| Telefon | 0745868155 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADRENALINE ENERGY SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMC HAPPY CONSULTING MODE S.R.L. | aceeași clădire |
| ARIMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO CARS CVD S.R.L. | aceeași clădire |
| BATCĂ-TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST SHOP ONLINE S.R.L. | aceeași clădire |
| BUYBLISS FAST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CAPRICORN SRL | aceeași clădire |
| CRIS CREATIVAGRO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIABLO SISTEM SRL | aceeași clădire |
| DIBU TRANSPORT WORLD S.R.L. | aceeași clădire |
| E-MARKET HUB S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4789 | 2014 – 2025 |
| 4779 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Botoşani
| 5323096 | VAFILICOM SRL |
| 6651849 | TURCU & COMPANY SRL |
| 6869593 | BRIO SRL |
| 7143504 | FIDES-M SRL |
| 9100968 | KILDI IMPORT EXPORT SRL |
| 14478227 | MITEA SRL |
| 16182669 | RODIMAR ENACHE SRL |
| 16675128 | CRISIAVO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25