P.COVENTY COM SRL
CUI 6108940 · J1994001284338
P.COVENTY COM SRL are CUI 6108940, nr. de înregistrare J1994001284338, înmatriculată pe 25.08.1994. Sediul social e în Municipiul Vatra Dornei, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 75.381 lei, pierdere netă 22.236 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 75 mii lei · mediana 199 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | -22 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -29.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 75 mii lei · mediana 224 mii lei | 34% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 75.381 | 95.185 | 46.400 | 29.790 | 18.845 | 36.910 | 83.213 | 83.759 | 87.669 | 64.317 | 152.515 | 34.455 | 34.089 | 31.470 | 32.494 |
| Venituri totale | 75.381 | 95.185 | 46.400 | 29.862 | 18.845 | 36.910 | 83.213 | 83.759 | 87.669 | 64.317 | 152.515 | 34.455 | 34.089 | 31.470 | 34.536 |
| Cheltuieli totale | 97.617 | 124.233 | 57.020 | 38.650 | 23.877 | 43.972 | 90.439 | 104.025 | 107.909 | 78.163 | 150.412 | 54.566 | 53.998 | 43.722 | 52.808 |
| Profit / pierdere brută | -22.236 | -29.048 | -10.620 | -8.788 | -5.032 | -7.062 | -7.226 | -20.266 | -20.240 | -13.846 | 2.103 | -20.111 | -19.909 | -12.252 | -18.272 |
| Profit / pierdere netă | -22.236 | -29.048 | -10.620 | -9.087 | -5.410 | -7.432 | -8.057 | -21.103 | -21.117 | -14.486 | -2.472 | -21.144 | -20.929 | -12.252 | -18.272 |
| Active circulante | 2.658 | 22.067 | 63.023 | 56.905 | 42.822 | 21.465 | 12.319 | 18.459 | 22.904 | 20.408 | 6.800 | 75.525 | 49.823 | 42.842 | 38.568 |
| Stocuri | 25 | 19.052 | 57.570 | 56.606 | 42.689 | 22.166 | 9.311 | 16.368 | 22.420 | 19.889 | 5.891 | 73.078 | 49.292 | 38.294 | 35.755 |
| Creanțe | 20 | 279 | 279 | 279 | 35 | -5.772 | 199 | 199 | 425 | 310 | 860 | 309 | 309 | 2.841 | 2.764 |
| Casa și conturi la bănci | 2.613 | 2.736 | 5.174 | 20 | 98 | 5.071 | 2.809 | 1.892 | 59 | 209 | 49 | 2.138 | 222 | 1.707 | 49 |
| Datorii | 307.700 | 304.873 | 316.796 | 300.058 | 276.888 | 253.101 | 236.523 | 234.607 | 217.949 | 194.335 | 166.241 | 232.494 | 185.648 | 157.738 | 141.211 |
| Capitaluri proprii | -305.042 | -282.806 | -253.773 | -243.153 | -234.066 | -231.636 | -224.204 | -216.148 | -195.045 | -173.927 | -159.441 | -156.969 | -135.825 | -114.896 | -102.643 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.08.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | P.COVENTY COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1994001284338 |
| EUID | ROONRC.J1994001284338 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-08-25 |
| Sediu social | Str. EROILOR, 17, Mun. Vatra-Dornei, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. VATRA-DORNEI, STR. EROILOR, NR.17 |
| Telefon | 030373577 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELPAL COM SRL | 29 m |
| LACEMIRA SRL inactiv | 29 m |
| ALPINUL DORNEAN S.R.L. | 74 m |
| ARCEXIMA SRL | 74 m |
| EDY TRANSINVEST S.R.L. inactiv | 89 m |
| GEODEL INVEST S.R.L. inactiv | 89 m |
| SMART INVEST TEAM S.R.L. inactiv | 89 m |
| EDILITARIA SRL inactiv | 98 m |
| OVER VISION S.R.L. | 98 m |
| PANŢIRU INVESTMENT S.R.L. inactiv | 98 m |
| DORNA NORDIC GRAPHICS S.R.L. | 104 m |
| NORDIC GRAPHICS CHIRILUŞ S.R.L. | 104 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5630 | 2021 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Suceava
| 712220 | ZAMCA SRL |
| 713110 | JUNIOR GABRIEL 79 SRL |
| 713187 | CLIO COM SRL |
| 713705 | B+B SRL |
| 714182 | LUMIAX SRL |
| 714204 | STEFAN CEL MARE SRL |
| 714220 | CORA SRL |
| 715200 | GLADIOLA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25