CORONA TEAM PROD SERV SRL
CUI 6205439 · J1994013372407
CORONA TEAM PROD SERV SRL are CUI 6205439, nr. de înregistrare J1994013372407, înmatriculată pe 13.07.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 227.575 lei, profit net 87.728 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 228 mii lei · mediana 124 mii lei | 183% din mediană |
| Profit net | 88 mii lei · mediana 17 mii lei | 527% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 38.5% · mediana 19.4% | 198% din mediană |
| Cifră pe salariat | 228 mii lei · mediana 172 mii lei | 132% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 227.575 | 200.783 | 162.591 | 202.737 | 136.808 | 183.204 | 170.286 | 142.173 | 131.323 | 132.149 | 160.307 | 255.548 | 382.914 | 338.576 | 318.578 |
| Venituri totale | 261.867 | 224.863 | 195.978 | 230.445 | 142.438 | 210.057 | 209.719 | 152.535 | 145.282 | 183.100 | 200.774 | 257.895 | 418.870 | 582.355 | 457.503 |
| Cheltuieli totale | 157.562 | 144.337 | 147.511 | 63.042 | 69.439 | 79.328 | 88.510 | 74.379 | 67.374 | 265.985 | 144.362 | 326.486 | 350.405 | 596.518 | 479.823 |
| Profit / pierdere brută | 104.305 | 80.526 | 48.467 | 167.403 | 72.999 | 130.729 | 121.209 | 78.156 | 77.908 | -82.885 | 56.412 | -68.591 | 68.465 | -14.163 | -22.320 |
| Profit / pierdere netă | 87.728 | 68.970 | 46.742 | 160.628 | 68.269 | 124.532 | 114.917 | 73.525 | 73.550 | -88.001 | 50.387 | -68.591 | 68.465 | -14.163 | -22.320 |
| Active imobilizate | 1.300.741 | 1.325.935 | 1.336.172 | 1.358.608 | 1.381.044 | 1.397.992 | 1.419.643 | 1.441.558 | 1.460.602 | 1.482.097 | 1.404.877 | 1.425.358 | 1.528.625 | 1.541.758 | 1.555.364 |
| Active circulante | 186.958 | 112.850 | 109.171 | 174.957 | 130.045 | 245.028 | 305.731 | 255.318 | 225.942 | 210.175 | 374.735 | 331.065 | 411.888 | 488.842 | 356.822 |
| Stocuri | — | — | 517 | 3.212 | — | 19.805 | 19.805 | 19.689 | 19.689 | 19.689 | 19.689 | 33.541 | 59.374 | 85.100 | 85.292 |
| Creanțe | 117.539 | 29.993 | 48.245 | 103.427 | 40.019 | 29.515 | 31.708 | 41.133 | 33.782 | 35.470 | 271.911 | 260.167 | 280.491 | 380.789 | 255.707 |
| Casa și conturi la bănci | 69.419 | 82.857 | 60.409 | 68.318 | 90.026 | 195.708 | 254.218 | 194.496 | 172.471 | 155.016 | 83.135 | 37.357 | 72.023 | 22.953 | 15.823 |
| Datorii | 273.849 | 196.361 | 228.411 | 246.815 | 72.777 | 272.977 | 479.862 | 488.538 | 477.757 | 479.428 | 514.531 | 547.742 | 560.159 | 718.712 | 586.934 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 4.472 | 4.472 | 4.472 | 8.690 | 8.690 | 10.298 | 10.298 | 4.285 | 5.085 | 5.085 | 4.285 |
| Capitaluri proprii | 1.213.850 | 1.242.424 | 1.216.932 | 1.286.750 | 1.433.840 | 1.365.571 | 1.241.040 | 1.199.648 | 1.200.097 | 1.202.546 | 1.254.783 | 1.204.396 | 1.375.269 | 1.306.803 | 1.320.967 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 2 | 8 | 9 | 9 | 11 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 03.11.2008 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CORONA TEAM PROD SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J1994013372407 |
| EUID | ROONRC.J1994013372407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-07-13 |
| Sediu social | Spl. Unirii, 96, ETAJ, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL. UNIRII, NR.96, ETAJ, BL.CORP C7, AP.CAMERA 4 |
| Telefon | 0722218192 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFA OMEGA DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTASIA INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| BAT TRADE COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| DELTA INSTAL SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| GOLDEN VISION SRL inactiv | aceeași clădire |
| JENEX TRADING SRL | aceeași clădire |
| KIDS COSMOS PARTY SRL | aceeași clădire |
| M.C. PRACTIC-COMSERV SRL | aceeași clădire |
| MAYA PLASTIC IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| MILENIUM FISH SRL inactiv | aceeași clădire |
| NINO PLASTIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| OFFICE & HOME CONCEPT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 6820 | 2025 |
| 1413 | 2023 – 2024 |
| 6820 | 2018 – 2022 |
| 1413 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 13726090 | CONSTRUCTII I.C.H. S.R.L. |
| 15663800 | MARKETING PARTNERS SRL |
| 18498740 | KMS FASHION DESIGN SRL |
| 26556477 | PRINT COLOR TOTAL S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25