HURMUZ COM SRL
CUI 6218528 · J26/885/1994 · radiată
HURMUZ COM SRL are CUI 6218528, nr. de înregistrare J26/885/1994, înmatriculată pe 26.09.1994. Sediul social e în Municipiul Reghin, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2017: cifră de afaceri 53.345 lei, profit net 11.113 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 53 mii lei · mediana 158 mii lei | 34% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 5 mii lei | 213% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 20.8% · mediana 3.2% | 650% din mediană |
| Cifră pe salariat | 53 mii lei · mediana 175 mii lei | 31% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 53.345 | 110.488 | 105.200 | 9.750 | 806 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 73.363 | 110.488 | 105.200 | 9.750 | 806 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 61.516 | 106.380 | 85.339 | 17.745 | 3.562 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 11.847 | 4.108 | 19.861 | -7.995 | -2.756 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 11.113 | 1.851 | 16.705 | -8.288 | -2.780 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 67.160 | 69.309 | 71.508 | 68.018 | 70.009 | 72.000 | 25.613 |
| Active circulante | 23.128 | 12.565 | 12.048 | 15.083 | 8.912 | 8.698 | 9.373 |
| Stocuri | 11.836 | 2.475 | 1.958 | 90 | 90 | — | 126 |
| Creanțe | 10.090 | 10.090 | 10.090 | 14.993 | 8.787 | 8.698 | 8.775 |
| Casa și conturi la bănci | 1.202 | — | — | — | 35 | — | 472 |
| Datorii | 44.022 | 46.721 | 50.254 | 71.783 | 59.314 | 58.311 | 61.314 |
| Capitaluri proprii | 46.266 | 35.153 | 33.302 | 11.318 | 19.607 | 22.387 | -26.328 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 22.07.2019 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Reghin |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HURMUZ COM SRL |
| Nr. reg. com. | J26/885/1994 |
| EUID | ROONRC.J26/885/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-09-26 |
| Sediu social | Bld. Unirii, Mun. Reghin, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, B-DUL UNIRII, BL.19, SC.II, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3DVP DESIGN & PROTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ACMA CONF SRL | aceeași clădire |
| ACTIVE SPORT EVENTS SRL | aceeași clădire |
| ADIFEIER SRL | aceeași clădire |
| ADIFLAV SRL | aceeași clădire |
| AGILE KONSULT ENG S.R.L. | aceeași clădire |
| ALE MAR PROD COM SRL | aceeași clădire |
| ALPINA FOOTWEAR COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| AMAT NOIRE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMW GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDCARFAN MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDE PRODIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (177)
Sunt 177 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25