QUARK IMPEX S.R.L.
CUI 6246382 · J26/737/1993
QUARK IMPEX S.R.L. are CUI 6246382, nr. de înregistrare J26/737/1993, înmatriculată pe 08.03.1993. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4616. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 2.858 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -4 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | 27.764 | 74.459 | 54.807 | 93.313 | 434.877 | 458.639 | 566.576 | 472.324 | 446.264 | 461.653 | 436.076 | 636.171 | 532.301 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 28.293 | 76.517 | 54.949 | 93.313 | 434.877 | 458.639 | 566.576 | 472.324 | 446.264 | 461.653 | 436.076 | 636.171 | 532.634 |
| Cheltuieli totale | 4.150 | 3.056 | 28.378 | 88.634 | 51.246 | 92.358 | 401.997 | 446.784 | 543.268 | 468.220 | 449.454 | 457.774 | 443.209 | 621.371 | 535.471 |
| Profit / pierdere brută | -4.150 | -3.056 | -85 | -12.117 | 3.703 | 955 | 32.880 | 11.855 | 23.308 | 4.104 | -3.190 | 3.879 | -7.133 | 14.800 | -2.837 |
| Profit / pierdere netă | -4.150 | -2.858 | -283 | -14.413 | 2.055 | -305 | 28.531 | 7.269 | 17.642 | 708 | -3.190 | 3.879 | -7.133 | 14.779 | -2.837 |
| Active circulante | 97.037 | 137.267 | 141.122 | 145.943 | 177.396 | 209.598 | 224.980 | 198.306 | 230.517 | 204.573 | 236.584 | 244.894 | 193.717 | 290.325 | 293.380 |
| Stocuri | 34.323 | 34.385 | 33.368 | 31.770 | 26.515 | 25.942 | 18.456 | 15.394 | 21.055 | 32.109 | 38.593 | 41.408 | 37.188 | 38.790 | 52.561 |
| Creanțe | 31.754 | 69.184 | 75.869 | 88.500 | 106.688 | 109.327 | 149.201 | 178.606 | 204.496 | 169.105 | 194.314 | 200.637 | 143.644 | 225.158 | 239.620 |
| Casa și conturi la bănci | 30.960 | 33.698 | 31.885 | 25.673 | 44.193 | 74.329 | 57.323 | 4.306 | 4.966 | 3.359 | 3.677 | 2.849 | 12.885 | 26.377 | 1.199 |
| Datorii | 48.052 | 84.132 | 85.129 | 89.666 | 96.707 | 130.964 | 146.041 | 147.898 | 180.109 | 159.901 | 192.620 | 197.740 | 150.442 | 239.917 | 257.641 |
| Capitaluri proprii | 48.985 | 53.135 | 55.993 | 56.277 | 80.689 | 78.634 | 78.939 | 50.408 | 50.408 | 44.672 | 43.964 | 47.154 | 43.275 | 50.408 | 35.739 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.10.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4616 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | QUARK IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J26/737/1993 |
| EUID | ROONRC.J26/737/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-08 |
| Sediu social | Aleea CARPATI, 51, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, ALEEA CARPATI, NR.51, AP.734 |
| Telefon | 0265318897 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARHYKON SRL inactiv | aceeași clădire |
| ART STAR EXPERT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ATENEUM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVA PRODCLEAN SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOTARO SOFT S.R.L. | aceeași clădire |
| CHRONOGRAPH SRL inactiv | aceeași clădire |
| ETES SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| FLAWLESS SMILE DENTISTRY S.R.L. | aceeași clădire |
| GRANIT SHOP SRL-D | aceeași clădire |
| ISOLVE REPAIR SRL | aceeași clădire |
| KOMPETY GAM TRANS SRL | aceeași clădire |
| MILLENIUM FALCON TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4616 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (31)
Sunt 31 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25