MED UNION SRL
CUI 6293074 · J13/3396/1994
MED UNION SRL are CUI 6293074, nr. de înregistrare J13/3396/1994, înmatriculată pe 03.10.1994. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1051. În 2020: cifră de afaceri 27.000 lei, pierdere netă 6.137 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -822 lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 27.000 | 36.000 | 36.000 | 65.657 | 84.871 | 214.543 | 512.866 | 416.315 | 378.944 | 382.496 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27.000 | 44.393 | 36.000 | 65.657 | 84.871 | -77.055 | 731.953 | 661.158 | 602.126 | 505.173 |
| Cheltuieli totale | 822 | 737 | 4.044 | 6.823 | 67.870 | 32.887 | 41.149 | 52.856 | 333.889 | 185.059 | 328.547 | 831.428 | 658.587 | 583.272 | 478.503 |
| Profit / pierdere brută | -822 | -737 | -4.044 | -6.823 | -67.870 | -5.887 | 3.244 | -16.856 | -268.232 | -100.188 | -405.602 | -99.475 | 2.571 | 18.854 | 26.670 |
| Profit / pierdere netă | -822 | -737 | -4.044 | -6.823 | -67.870 | -6.137 | 2.800 | -17.216 | -268.889 | -101.885 | -405.602 | -99.475 | 2.571 | 18.854 | 26.670 |
| Active imobilizate | 141.416 | 141.729 | 142.042 | 142.354 | 33.874 | 100.339 | 100.339 | 100.339 | 100.339 | 100.339 | 100.339 | 100.339 | 76.444 | 76.444 | 76.444 |
| Active circulante | 5.717 | 6.226 | 6.650 | 382 | 1.288 | 2.827 | 11.897 | 5.664 | 283.660 | 585.197 | 730.605 | 1.149.223 | 1.017.788 | 735.079 | 517.550 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 280.873 | 580.873 | 724.823 | 1.112.506 | 943.336 | 680.398 | 461.728 |
| Creanțe | 630 | 528 | 447 | 320 | 148 | 2.166 | 2.163 | 2.134 | 2.017 | 1.966 | 2.359 | 36.626 | 73.820 | 47.712 | 50.364 |
| Casa și conturi la bănci | 5.087 | 5.698 | 6.203 | 62 | 1.140 | 661 | 9.734 | 3.530 | 770 | 2.358 | 3.423 | 91 | 632 | 6.969 | 5.458 |
| Datorii | 882.984 | 882.984 | 882.984 | 872.984 | 872.984 | 1.647.034 | 1.649.967 | 1.646.534 | 1.907.313 | 1.939.961 | 1.983.484 | 1.996.500 | 1.741.695 | 1.461.558 | 1.218.292 |
| Capitaluri proprii | -735.851 | -735.029 | -734.292 | -730.248 | -837.822 | -1.543.868 | -1.537.731 | -1.540.531 | -1.523.314 | -1.254.425 | -1.152.540 | -746.938 | -647.463 | -650.035 | -624.298 |
| Capital subscris vărsat | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 | 1.360 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 8 | 8 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.10.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 1051 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MED UNION SRL |
| Nr. reg. com. | J13/3396/1994 |
| EUID | ROONRC.J13/3396/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-10-03 |
| Sediu social | Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu, 30, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU, NR.30 |
| Telefon | 041/630514 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EZRA STYLE SRL | aceeași clădire |
| ROMAR LUX EXIM SRL inactiv | 31 m |
| ANDRA COMPLET SRL | 76 m |
| ISP-MED ECO S.R.L. inactiv | 76 m |
| GSA SIGOLA S.R.L. | 95 m |
| CIPRI EST S.R.L. | 135 m |
| IALUCIN VEST SRL | 135 m |
| BLACKSEA MARITIME TRAINING CENTER S.R.L. | 136 m |
| CRISERVICE SRL | 158 m |
| FLUID CONST S.R.L. inactiv | 204 m |
| LUXURY DENTAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 204 m |
| INSTANT GAMING S.R.L. inactiv | 217 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1051 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1907165 | CUSA COM SRL |
| 2982238 | NASCU SRL |
| 2982564 | DOBROLACT PROD S.R.L. |
| 2984280 | THEO MIHAIL SRL |
| 4304371 | HA - TAI SRL |
| 5160738 | MIH PROD SRL |
| 6116080 | LACTO PANAIT SRL |
| 6482464 | BETINA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25