ROM COS CAM IMPEX SRL
CUI 6403614 · J1994002521221
ROM COS CAM IMPEX SRL are CUI 6403614, nr. de înregistrare J1994002521221, înmatriculată pe 08.11.1994. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 62.400 lei, pierdere netă 20.332 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 62 mii lei · mediana 158 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | -20 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -32.6% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 62.400 | 42.300 | 58.300 | 57.800 | 38.900 | 22.700 | 24.600 | 14.259 | 58.624 | 77.575 | 79.035 | 60.545 | 25.870 | 59.631 | 97.974 |
| Venituri totale | 62.706 | 42.300 | 58.300 | 57.800 | 38.900 | 29.500 | 29.500 | 14.259 | 58.624 | 77.575 | 79.035 | 60.545 | 25.870 | 59.627 | 98.023 |
| Cheltuieli totale | 83.038 | 44.303 | 80.996 | 94.414 | 89.702 | 73.307 | 47.037 | 18.687 | 33.149 | 48.664 | 59.662 | 46.039 | 33.107 | 62.102 | 90.728 |
| Profit / pierdere brută | -20.332 | -2.003 | -22.696 | -36.614 | -50.802 | -43.807 | -17.537 | -4.428 | 25.475 | 28.911 | 19.373 | 14.506 | -7.237 | -2.475 | 7.295 |
| Profit / pierdere netă | -20.332 | -2.003 | -22.696 | -38.348 | -51.167 | -44.264 | -18.193 | -4.763 | 24.889 | 28.145 | 16.333 | 12.689 | -7.805 | -2.475 | 6.105 |
| Active imobilizate | 16.182 | 16.182 | 9.222 | 49.600 | 103.282 | 156.963 | 210.645 | 11.569 | 12.038 | 12.507 | 12.977 | 13.446 | 13.923 | 14.399 | 14.876 |
| Active circulante | 6.137 | 17.188 | 37.665 | 18.185 | 13.081 | 10.281 | 9.976 | 116.983 | 121.516 | 97.086 | 69.456 | 52.263 | 38.264 | 47.942 | 51.058 |
| Stocuri | 2.525 | 2.100 | 2.100 | 2.100 | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.533 | 3.214 | — |
| Creanțe | 0 | — | 11.820 | 11.820 | 11.820 | 8.320 | 8.320 | 8.320 | 8.320 | 7.220 | 2.270 | 2.201 | 2.200 | 5.961 | 9.361 |
| Casa și conturi la bănci | 3.612 | 15.088 | 23.745 | 4.265 | 1.261 | 1.961 | 1.656 | 108.663 | 113.196 | 89.866 | 67.186 | 50.062 | 31.531 | 38.767 | 41.697 |
| Datorii | 91.614 | 82.333 | 93.847 | 92.049 | 102.279 | 101.993 | 111.106 | 844 | 1.083 | 2.011 | 2.995 | 2.604 | 1.772 | 4.121 | 5.239 |
| Capitaluri proprii | -69.295 | -48.963 | -46.960 | -24.264 | 14.084 | 65.251 | 109.515 | 127.708 | 132.471 | 107.582 | 79.438 | 63.105 | 50.415 | 58.220 | 60.695 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | — | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.11.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROM COS CAM IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1994002521221 |
| EUID | ROONRC.J1994002521221 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-11-08 |
| Sediu social | STRADELA SĂRĂRIE, 7, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STRADELA SĂRĂRIE, NR.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4939 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1956680 | EYAD & SOARE KINAN SNC |
| 1964055 | STOICAN FAST SCS |
| 3205132 | LUGAST IMPEX SRL |
| 3420335 | IONELA I SRL |
| 3637700 | AVIDO SRL |
| 4108227 | JOHNY SRL |
| 5028339 | MAGIC ALIMENT SRL |
| 5345094 | LUCIFER V.D. SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25