Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ARCADIA SRL

CUI 642256 · J30/291/1992 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ARCADIA SRL are CUI 642256, nr. de înregistrare J30/291/1992, înmatriculată pe 02.03.1992. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2012: cifră de afaceri 84.193 lei, pierdere netă 73.164 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2012)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 63% față de anul anterior
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 84 mii lei · mediana 199 mii lei 42% din mediană
Profit net -73 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 4 · mediana 1 400% din mediană
Marjă netă -86.9% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 21 mii lei · mediana 224 mii lei 9% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 84 mii lei
2011: 225 mii lei 112012: 84 mii lei 12
Profit net -73 mii lei
2011: 264 lei 112012: -73 mii lei 12
Salariați 4
2011: 3 112012: 4 12
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20122011
Cifra de afaceri netă84.193224.823
Venituri totale144.487228.640
Cheltuieli totale217.651228.158
Profit / pierdere brută-73.164482
Profit / pierdere netă-73.164264
Active imobilizate59.01280.935
Active circulante659.840665.014
Stocuri505.068382.021
Creanțe150.634277.454
Casa și conturi la bănci4.1385.539
Datorii681.698608.590
Capitaluri proprii37.154137.359
Capital subscris vărsat100.200100.200
Număr mediu de salariați43

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 04.04.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
CAEN principal4771
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCARCADIA SRL
Nr. reg. com.J30/291/1992
EUIDROONRC.J30/291/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-03-02
Sediu socialStr. Păstrăvului, 2, Mun. Satu Mare, SATU MARE
Domiciliu fiscalJUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. PĂSTRĂVULUI, NR.2, AP.6
Telefon0261841840
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGENŢIA MARIA SRL aceeași clădire
ANDROID HSV S.R.L. aceeași clădire
ARALI GRUP MANAGEMENT S.R.L. inactiv aceeași clădire
AUTOCOM SRL inactiv aceeași clădire
BEST SHOP GSM 2012 SRL aceeași clădire
CONTINENTAL CORPORATION S.R.L. aceeași clădire
FURLA SRL aceeași clădire
HUDAC LUCA S.R.L. aceeași clădire
INTERPROMPT SRL aceeași clădire
PLANCAD EXPERT SERVICII SRL aceeași clădire
RAMBO INTER SRL inactiv aceeași clădire
THAI HEALTHY COMPANY S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47712011 – 2012

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (12)

Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

643677 GRIPEX SRL
2389355 COMO S.R.L.
5319532 BLITZT SRL
10218208 MEDICAL TRADE & DISTRIBUTION SRL
10658713 SOCIETATEA ASIGURARE- REASIGURARE ASTRA S.A. BUCUREŞTI SUCURSALA SATU MARE
12680245 CABINET STOMATOLOGIC DR. NITA RODICA SRL
14744639 AUTOCOM SRL inactiv
15261896 SIMO 2003 S.R.L.
15734463 ACORD EXPERT SRL
16839484 CALUSER ROMEO ASOCIATIE FAMILIALA
20655463 STETIU MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (4)

4771960296049609

Alte firme din Satu Mare

645937 TOTH SRL
3785595 IHI SIGMA SRL
4038130 FLANCO SRL
4376602 RAMODANA SRL
5490396 CARMELIS SRL
5586521 MAK SRL
5608271 TZ BELMONDO SRL
5705681 SERGIANA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25