BRENDIX SRL
CUI 6427869 · J32/1580/1994 · dizolvare
BRENDIX SRL are CUI 6427869, nr. de înregistrare J32/1580/1994, înmatriculată pe 16.11.1994. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4511. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 10.073 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 0 | 30.277 | 14.976 | 6.473 | 27.445 | 71.223 | 60.068 | 58.687 | 76.950 | 74.656 | 62.276 | 54.878 | 49.502 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 31.958 | 14.976 | 6.473 | 27.445 | 71.223 | 60.068 | 58.687 | 77.059 | 74.687 | 62.279 | 54.880 | 49.506 |
| Cheltuieli totale | — | — | 10.073 | 18.803 | 35.288 | 47.889 | 46.824 | 43.513 | 43.438 | 27.086 | 36.173 | 35.678 | 45.014 | 32.347 | 29.661 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -10.073 | 13.155 | -20.312 | -41.416 | -19.379 | 27.710 | 16.630 | 31.601 | 40.886 | 39.009 | 17.265 | 22.533 | 19.845 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -10.073 | 12.195 | -20.762 | -41.610 | -20.203 | 25.573 | 14.828 | 29.842 | 38.574 | 36.767 | 15.397 | 20.887 | 18.818 |
| Active imobilizate | — | — | 0 | 1.113 | 5.427 | 21.483 | 38.596 | 56.992 | 75.048 | 22.103 | 38.044 | 25.194 | 40.861 | 599 | 9.871 |
| Active circulante | 587 | 587 | 67.132 | 65.057 | 66.215 | 72.609 | 72.443 | 90.795 | 73.583 | 68.806 | 65.491 | 71.759 | 37.524 | 59.017 | 43.412 |
| Creanțe | 581 | 581 | 67.126 | 65.010 | 64.402 | 72.585 | 72.162 | 83.036 | 67.576 | 66.142 | 54.886 | 44.347 | 30.596 | 19.823 | 13.174 |
| Casa și conturi la bănci | 6 | 6 | 6 | 47 | 1.813 | 24 | 281 | 7.759 | 6.007 | 2.664 | 10.605 | 27.412 | 6.928 | 39.194 | 30.238 |
| Datorii | 35.968 | 35.968 | 102.519 | 91.478 | 109.145 | 110.832 | 86.169 | 77.141 | 88.730 | 15.994 | 19.888 | 15.113 | 17.915 | 14.543 | 28.638 |
| Capitaluri proprii | -35.381 | -35.381 | -35.387 | -25.308 | -37.503 | -16.740 | 24.870 | 70.646 | 59.901 | 74.915 | 83.647 | 81.840 | 60.470 | 45.073 | 24.645 |
| Capital subscris vărsat | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 | 4.150 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 10.08.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4511 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BRENDIX SRL |
| Nr. reg. com. | J32/1580/1994 |
| EUID | ROONRC.J32/1580/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-11-16 |
| Sediu social | Str. Aurel Vlaicu, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. AUREL VLAICU, BL.V3, AP.11 |
| Telefon | 0269424421 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| C & K ING SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANI & CORI FARM SRL | aceeași clădire |
| LANDFIELD SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTO PROD SERVICE SRL inactiv | 234 m |
| MARCOLD SRL inactiv | 256 m |
| ANESTAR SIBMED S.R.L. | 270 m |
| DENT ART SRL | 270 m |
| GIFT ART SRL | 270 m |
| IDEAL PLAST SRL | 270 m |
| MISAN MED MEDICINA MUNCII S.R.L. | 270 m |
| AI-CARDIO MED S.R.L. inactiv | 299 m |
| MISAN MED SRL | 299 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4511 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25