Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ADALET 91 COM SRL

CUI 6430945 · J13/3837/1994 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ADALET 91 COM SRL are CUI 6430945, nr. de înregistrare J13/3837/1994, înmatriculată pe 10.11.1994. Sediul social e în Municipiul Mangalia, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2018: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 32 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 198 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 272.144 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 1,1 mil lei 112012: 742 mii lei 122013: 548 mii lei 132014: 426 mii lei 142015: 0 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 18
Profit net 0 lei
2011: 751 lei 112012: -67 mii lei 122013: 8 mii lei 132014: -56 mii lei 142015: -359 lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 18
Salariați 0
2011: 8 112012: 8 122013: 7 132014: 6 142015: 0 152016: 0 162017: 0 172018: 0 18
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20182017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă0000425.534548.071741.6511.058.948
Venituri totale0000450.899681.930840.3761.062.143
Cheltuieli totale000359507.361671.933906.8141.060.222
Profit / pierdere brută000-359-56.4629.997-66.4381.921
Profit / pierdere netă000-359-56.4628.051-67.184751
Active imobilizate207.268207.268207.268207.268207.268246.582259.273318.560
Active circulante00003.36332.78992.740104.613
Stocuri0000012.18837.94555.313
Creanțe0000019.83345.20446.985
Casa și conturi la bănci00003.3637689.5912.315
Cheltuieli în avans00000008.380
Datorii259.942259.942259.942259.942262.946275.225355.918368.274
Capitaluri proprii-52.674-52.674-52.674-52.674-52.3154.146-3.90563.279
Capital subscris vărsat65.30065.30065.30065.30065.30065.30065.30065.300
Număr mediu de salariați00006788

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 14.10.2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
CAEN principal4711
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCADALET '91 COM SRL
Nr. reg. com.J13/3837/1994
EUIDROONRC.J13/3837/1994
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1994-11-10
Sediu socialStr. MUNCITORULUI, 4, Mun. Mangalia, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. MUNCITORULUI, NR.4, BL.M4, AP.2
Telefon0749997661
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALYA DESIGN STUDIO S.R.L. aceeași clădire
ARDISIA SRL aceeași clădire
BEST SERVICES SRL aceeași clădire
CONSUMCOOP MANGALIA SOCIETATE COOPERATIVĂ aceeași clădire
EURO REAL CONSTRUCT SRL inactiv aceeași clădire
MUFUX S.R.L. aceeași clădire
REDZEL S.R.L. aceeași clădire
VIKING FIRE SRL aceeași clădire
VIP - EX SRL aceeași clădire
ADDEN GLOBAL INSPECTION S.R.L. 19 m
ARŢARUL SRL inactiv 19 m
BEMAD SERV SRL 19 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47112011 – 2018

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (23)

Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

2423350 CONSUMCOOP MANGALIA SOCIETATE COOPERATIVĂ
4647388 BRADUL SRL
6745234 VIP - EX SRL
8446875 TIGER & CO SRL
12104935 LUPU TRAIAN (ALFA TRADE) ASOCIATIE FAMILIALA
13241680 CARMEN INVEST SRL
14595405 NET ADIMAR S.R.L.
15208639 SANKT PAULI S.R.L.
15527239 ARDISIA SRL
15613615 ALFA TRADE PROJECT SRL
16528534 MIR-MAR CONSTRUCT SRL
16547390 D.I.L. PONTUS IMOBILIARE S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Constanţa

1856894 PALANGA IMPEX SRL
1857687 FIRTEXTIM SRL
1857946 IONEL ROMEXIM SRL
1858399 THEO LENI SRL
1858402 REIHAN CONFEXIM SRL
1858410 SUPER BAKAL MAGAZIN SRL
1858526 DILEK IMPORT-EXPORT SRL
1860178 IAN FID SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12