Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MONDONING SRL

CUI 6468907 · J35/2935/1994 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MONDONING SRL are CUI 6468907, nr. de înregistrare J35/2935/1994, înmatriculată pe 10.11.1994. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4531. În 2013: cifră de afaceri 104.007 lei, pierdere netă 19.946 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2013)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 42% față de anul anterior
+1 Activă de 32 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 104 mii lei · mediana 198 mii lei 52% din mediană
Profit net -20 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă -19.2% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 104 mii lei · mediana 223 mii lei 47% din mediană

Comparat cu 272.137 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 104 mii lei
2011: 476 mii lei 112012: 180 mii lei 122013: 104 mii lei 13
Profit net -20 mii lei
2011: 6 mii lei 112012: -25 mii lei 122013: -20 mii lei 13
Salariați 1
2011: 1 112012: 1 122013: 1 13
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă104.007180.482475.752
Venituri totale104.239180.707475.782
Cheltuieli totale122.062205.909470.022
Profit / pierdere brută-17.823-25.2025.760
Profit / pierdere netă-19.946-25.2025.760
Active imobilizate5735731.433
Active circulante65.281112.19569.119
Stocuri3.8833.8833.196
Creanțe49.10075.16638.209
Casa și conturi la bănci12.29833.14627.714
Cheltuieli în avans19.85919.85920.037
Datorii102.697129.66562.425
Capitaluri proprii-16.9842.96228.164
Capital subscris vărsat500500500
Număr mediu de salariați111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 04.02.2015
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal4531
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMONDONING SRL
Nr. reg. com.J35/2935/1994
EUIDROONRC.J35/2935/1994
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1994-11-10
Sediu socialStr. Ştefan Octavian Iosif, 11, Mun. Timişoara, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, NR.11, BL.B3, ET.1, AP.5
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ABC-UL ROBOTILOR S.R.L. aceeași clădire
ADERAWALL CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
ARWO SRL inactiv aceeași clădire
ATELIER BIJUTERIE ELLAS SRL aceeași clădire
BUFF UP MEDIA S.R.L. aceeași clădire
CABINETUL SONRISADENT S.R.L. aceeași clădire
CAR EXPERT DESIGN S.R.L. aceeași clădire
CARSYARDSALES SRL inactiv aceeași clădire
CONDOR TRUST SRL inactiv aceeași clădire
CRAD HAUSTECHNIK S.R.L. aceeași clădire
D.M.D. INTERMEDIERI SRL aceeași clădire
DAVID PRESS PRINT SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

43212011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

15274934 HATU CONS SRL inactiv

CAEN autorizat (6)

322045254531453474147420

Alte firme din Timiş

1805742 TERMOTIM SRL
1846904 HOBBY ELECTRONIC SERVICE SRL
2803545 GENERAL ELECTRIC CONSTRUCT SRL
3042760 ACHILLE SRL
3692909 LIUDMILA SRL
4121862 SIGLA SRL
4482859 POLINOM SRL
5615368 HEBA AUTOTECHNIK SRL

Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-10-12