PRODAGROSERV DAN S.R.L.
CUI 6546762 · J40/19464/1994
PRODAGROSERV DAN S.R.L. are CUI 6546762, nr. de înregistrare J40/19464/1994, înmatriculată pe 28.10.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2016: cifră de afaceri 13.750 lei, pierdere netă 38.078 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -500 lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13.750 | 11.250 | 24.250 | 23.125 | 32.350 | 34.950 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.750 | 11.250 | 24.250 | 23.125 | 32.353 | 34.960 |
| Cheltuieli totale | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 17.750 | 500 | 500 | 15.733 | 51.490 | 13.626 | 10.284 | 15.350 | 23.019 | 29.969 |
| Profit / pierdere brută | -500 | -500 | -500 | -500 | -500 | -17.750 | -500 | -500 | -15.733 | -37.740 | -2.376 | 13.966 | 7.775 | 9.334 | 4.991 |
| Profit / pierdere netă | -500 | -500 | -500 | -500 | -500 | -17.750 | -500 | -500 | -15.733 | -38.078 | -2.714 | 13.237 | 7.118 | 9.334 | 4.991 |
| Active imobilizate | 10.458 | 10.958 | 11.458 | 11.958 | 12.458 | 12.958 | 13.458 | 13.958 | 14.458 | 14.998 | 17.434 | 19.982 | 24.972 | 120.126 | 131.492 |
| Active circulante | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 27.662 | 27.662 | 27.662 | 43.454 | 105.965 | 141.502 | 132.044 | 116.988 | 97.675 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 51.149 | 51.149 | 51.149 | 51.149 | 51.149 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 17.250 | 17.250 | 17.250 | 17.250 | 35.754 | 37.282 | 25.504 | 28.504 | 18.628 |
| Casa și conturi la bănci | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 10.152 | 10.412 | 10.412 | 10.412 | 26.204 | 19.062 | 53.071 | 55.391 | 37.335 | 27.898 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 260 | 260 | 260 | 859 | 27.728 | 63.099 | 70.260 | 71.044 | 72.431 |
| Capitaluri proprii | 20.610 | 21.110 | 21.610 | 22.110 | 22.610 | 23.110 | 40.860 | 41.360 | 41.860 | 57.593 | 95.671 | 98.385 | 86.756 | 166.070 | 156.736 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.10.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PRODAGROSERV DAN SRL |
| Nr. reg. com. | J40/19464/1994 |
| EUID | ROONRC.J40/19464/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-10-28 |
| Sediu social | B-dul TINERETULUI, 25, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL TINERETULUI, NR.25, BL.Z.7, SC.A, ET.P, AP.3 |
| Telefon | 0741233559 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DARK PASSION SRL inactiv | aceeași clădire |
| EDAMER SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROFLY BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| EXPRES FLORA SRL inactiv | aceeași clădire |
| FASHION & MORE SRL inactiv | aceeași clădire |
| GEOPACT SRL inactiv | aceeași clădire |
| INSOMNIA FOODS SRL inactiv | aceeași clădire |
| KEVIN - IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| M & L INTRETINERE AUTO SRL inactiv | aceeași clădire |
| POJOMOJO S.R.L. | aceeași clădire |
| ROM-BUL GAMBLING SRL inactiv | aceeași clădire |
| RRC FACTOR TECH S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25