PIN SERV SRL
CUI 6557362 · J1994003062299
PIN SERV SRL are CUI 6557362, nr. de înregistrare J1994003062299, înmatriculată pe 14.12.1994. Sediul social e în Loc. Mizil, Oraş Mizil, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 147. În 2025: cifră de afaceri 54.553 lei, profit net 3.150 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 55 mii lei · mediana 254 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 8 mii lei | 42% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 3.2% | 181% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 54.553 | 155.594 | 172.852 | 214.453 | 119.258 | 175.534 | 101.609 | 77.812 | 71.715 | 86.083 | 101.428 | 32.946 | 41.581 | 89.997 | 115.454 |
| Venituri totale | 54.553 | 155.594 | 172.852 | 214.453 | 119.258 | 175.534 | 101.609 | 77.812 | 71.715 | 86.083 | 101.428 | 32.946 | 41.581 | 89.997 | 115.454 |
| Cheltuieli totale | 50.956 | 117.669 | 145.393 | 191.063 | 98.739 | 334.370 | 80.365 | 52.557 | 73.086 | 77.193 | 244.905 | 33.392 | 39.754 | 103.707 | 119.880 |
| Profit / pierdere brută | 3.597 | 37.925 | 27.459 | 23.390 | 20.519 | -158.836 | 21.244 | 25.255 | -1.371 | 8.890 | -143.477 | -446 | 1.827 | -13.710 | -4.426 |
| Profit / pierdere netă | 3.150 | 31.044 | 22.985 | 16.956 | 16.942 | -163.845 | 18.196 | 22.920 | -3.523 | 6.308 | -146.520 | -1.435 | 580 | -13.710 | -4.426 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 50.711 | 50.711 | 50.711 | 50.711 | 50.711 | 50.711 | 50.711 | 47.060 | 55.978 |
| Active circulante | 102.389 | 46.219 | 161.611 | 120.388 | 92.212 | 111.214 | 202.451 | 176.438 | 90.575 | 48.863 | 21.568 | 180.953 | 103.607 | 26.143 | 15.726 |
| Stocuri | 70.013 | 8.520 | 16.435 | 34.640 | 52.789 | 46.708 | 177.804 | 159.531 | 73.761 | 31.503 | 3.524 | 165.189 | 84.752 | 12.960 | — |
| Creanțe | 9.986 | 9.986 | 6.951 | 6.951 | 6.951 | 6.951 | 6.968 | 12.682 | 12.682 | 12.682 | 12.682 | 12.682 | 12.682 | 12.682 | — |
| Casa și conturi la bănci | 22.390 | 27.713 | 138.225 | 78.797 | 32.472 | 57.555 | 17.679 | 4.225 | 4.132 | 4.678 | 5.362 | 3.082 | 6.173 | 501 | 15.726 |
| Datorii | 297.598 | 244.578 | 391.014 | 372.776 | 361.556 | 397.500 | 375.604 | 367.786 | 304.844 | 259.609 | 238.622 | 251.487 | 172.706 | 92.171 | 76.964 |
| Capitaluri proprii | -195.209 | -198.359 | -229.403 | -252.388 | -269.344 | -286.286 | -122.442 | -140.637 | -163.558 | -160.035 | -166.343 | -19.823 | -18.388 | -18.968 | -5.260 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.12.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil |
| CAEN principal | 147 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PIN SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J1994003062299 |
| EUID | ROONRC.J1994003062299 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-14 |
| Sediu social | Str. Mihai Bravu, 2, construcție-filtru dezinfecție, Orş. Mizil, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. MIZIL, STR. MIHAI BRAVU, NR.2, CONSTRUCȚIE-FILTRU DEZINFECȚIE |
| Telefon | 0728004448 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMGINE AUTO SRL | aceeași clădire |
| ANTOMAT ENE S.R.L. | aceeași clădire |
| CAKES AND ART S.R.L. | aceeași clădire |
| DARA WOOD LAND S.R.L. | aceeași clădire |
| DELTA RESORT S.R.L. | aceeași clădire |
| GEVIO ENEPREST S.R.L. | aceeași clădire |
| GOLDLY INTER-BEST S.R.L. | aceeași clădire |
| GSK R&K FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| MARISOL OPTIC SRL | aceeași clădire |
| MONARCA GLOBAL S.R.L. | aceeași clădire |
| SAFIRA LUX S.R.L. | aceeași clădire |
| SC WINCONCEPT DESIGN SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4721 | 2018 – 2025 |
| 4789 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Prahova
| 4250980 | GENIC SRL |
| 5136268 | SEMAR TRADING SRL |
| 7000288 | DRAVIROM IMPEX SRL |
| 11091870 | ARMELI SRL |
| 13361074 | RUDIS & JORDAS SRL |
| 14055111 | KARIMO AGROTRANS SRL |
| 17351529 | KARINNA AGRO SRL |
| 24789557 | ADYAVICO PRODCOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25