LUIZA 92 S.R.L.
CUI 6573325 · J28/1229/1994
LUIZA 92 S.R.L. are CUI 6573325, nr. de înregistrare J28/1229/1994, înmatriculată pe 06.12.1994. Sediul social e în Municipiul Caracal, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 32.795 lei, pierdere netă 30.655 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 199 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | -31 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -93.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.795 | 22.465 | 36.517 | 30.651 | 49.669 | 33.979 | 61.551 | 78.300 | 52.198 | 239.685 | 191.632 | 248.964 | 146.717 | 138.038 | 233.885 |
| Venituri totale | 32.795 | 56.733 | 36.517 | 30.651 | 49.669 | 33.979 | 61.569 | 78.722 | 53.497 | 239.686 | 191.749 | 249.177 | 146.847 | 143.815 | 249.218 |
| Cheltuieli totale | 63.450 | 63.213 | 71.603 | 61.820 | 45.578 | 47.374 | 55.657 | 87.624 | 68.115 | 222.933 | 196.204 | 227.801 | 139.976 | 116.123 | 238.317 |
| Profit / pierdere brută | -30.655 | -6.480 | -35.086 | -31.169 | 4.091 | -13.395 | 5.912 | -8.902 | -14.618 | 16.753 | -4.455 | 21.376 | 6.871 | 27.692 | 10.901 |
| Profit / pierdere netă | -30.655 | -6.480 | -35.086 | -32.089 | 2.601 | -14.389 | 4.066 | -11.227 | -16.184 | 9.563 | -10.207 | 13.901 | 2.775 | 24.620 | 10.901 |
| Active imobilizate | 44.461 | 81.310 | 118.156 | 155.004 | 1.663 | 26.246 | 53.059 | 81.756 | 113.188 | 140.517 | 9.420 | 9.964 | 9.964 | 9.964 | 9.964 |
| Active circulante | 17.277 | 14.087 | 26.242 | 10.995 | 62.094 | 9.567 | 22.329 | 10.435 | 35.967 | 47.203 | 80.742 | 106.426 | 68.136 | 69.058 | 59.844 |
| Stocuri | 3.439 | 2.710 | 2.699 | 2.635 | 2.544 | 6.748 | 6.043 | 3.796 | 24.198 | 26.879 | 77.947 | 53.986 | 42.851 | 55.966 | 41.835 |
| Creanțe | 13.326 | 10.999 | 8.084 | 5.528 | 46.267 | 256 | 2.463 | 5.611 | 7.255 | 6.532 | 2.223 | 45.450 | 14.820 | 11.296 | 17.887 |
| Casa și conturi la bănci | 512 | 378 | 15.459 | 2.832 | 13.283 | 2.563 | 13.823 | 1.028 | 4.514 | 13.792 | 572 | 6.990 | 10.465 | 1.796 | 122 |
| Cheltuieli în avans | 187 | — | 118 | 112 | 781 | 609 | 650 | 1.452 | 1.808 | 2.406 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 194.314 | 197.131 | 239.769 | 226.278 | 92.616 | 67.101 | 89.532 | 111.203 | 157.295 | 180.275 | 89.874 | 115.438 | 91.049 | 94.746 | 110.152 |
| Capitaluri proprii | -132.389 | -101.734 | -95.253 | -60.167 | -28.078 | -30.679 | -13.494 | -17.560 | -6.332 | 9.851 | 288 | 952 | -12.949 | -15.724 | -40.344 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.12.1994 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUIZA '92 SRL |
| Nr. reg. com. | J28/1229/1994 |
| EUID | ROONRC.J28/1229/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-06 |
| Sediu social | Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu, 4, Mun. Caracal, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU, NR.4 |
| Telefon | 0722224109 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAMAR RENT TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| PROMBIAN SRL | aceeași clădire |
| COLȚUL VERDE DESCHIS S.R.L. | aceeași clădire |
| WOOD LASER S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROPLUS SRL | 63 m |
| SMART THINGS ELECTRONICS SRL | 74 m |
| LUCA TOP CAKE S.R.L. inactiv | 92 m |
| CABINET MEDICINĂ DENTARĂ DR. ANCA BARBU SRL | 104 m |
| CRIS PREVENȚIE TOTAL CONSULTING S.R.L. | 145 m |
| EXPRES OLTENIA SPEDITION S.R.L. inactiv | 145 m |
| IONESCU SI COADA SNC inactiv | 145 m |
| LARRY SRL | 145 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25