ALSIRO COMPANY SRL
CUI 6576259 · J1994001178015
ALSIRO COMPANY SRL are CUI 6576259, nr. de înregistrare J1994001178015, înmatriculată pe 11.11.1994. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 80.009 lei, profit net 6.930 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 80 mii lei · mediana 166 mii lei | 48% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 1 mii lei | 535% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 8.7% · mediana 1% | 870% din mediană |
| Cifră pe salariat | 80 mii lei · mediana 131 mii lei | 61% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 80.009 | 209.815 | 231.174 | 220.381 | 151.859 | 154.572 | 205.050 | 182.850 | 173.711 | 140.308 | 132.614 | 133.275 | 104.942 | 91.663 | 90.829 |
| Venituri totale | 80.208 | 217.794 | 294.272 | 418.878 | 227.075 | 154.572 | 205.050 | 182.850 | 182.149 | 145.880 | 133.657 | 133.461 | 104.942 | 91.663 | 91.405 |
| Cheltuieli totale | 71.992 | 209.976 | 273.503 | 412.908 | 220.963 | 167.830 | 179.443 | 210.530 | 159.767 | 128.636 | 134.500 | 120.282 | 89.716 | 93.285 | 85.349 |
| Profit / pierdere brută | 8.216 | 7.818 | 20.769 | 5.970 | 6.112 | -13.258 | 25.607 | -27.680 | 22.382 | 17.244 | -843 | 13.179 | 15.226 | -1.622 | 6.056 |
| Profit / pierdere netă | 6.930 | 2.068 | 18.737 | 3.766 | 5.357 | -14.377 | 23.557 | -29.502 | 20.570 | 15.834 | -4.828 | 9.175 | 12.354 | -1.622 | 4.894 |
| Active imobilizate | 30.500 | 40.860 | 52.025 | 63.817 | 67.731 | 67.329 | 78.649 | 90.399 | 91.626 | 50.502 | 41.793 | 35.306 | 35.144 | 42.052 | 43.554 |
| Active circulante | 14.429 | 30.848 | 24.538 | 25.630 | 25.015 | 15.082 | 17.923 | 18.351 | 8.393 | 5.821 | 6.392 | 10.792 | 10.040 | 10.670 | 10.094 |
| Stocuri | 6.639 | 9.858 | 8.249 | 13.813 | 15.077 | 9.714 | 14.404 | 12.364 | 6.700 | 4.404 | 4.202 | 6.216 | 8.065 | 7.927 | 7.988 |
| Creanțe | 450 | 4.386 | 6.139 | 4.790 | 4.415 | — | — | — | — | — | — | 591 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.340 | 16.604 | 10.150 | 7.027 | 5.523 | 5.368 | 3.519 | 5.987 | 1.693 | 1.417 | 2.190 | 3.985 | 1.975 | 2.743 | 2.106 |
| Cheltuieli în avans | 428 | — | — | — | — | — | 86 | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 18.722 | 31.191 | 38.114 | 69.735 | 72.069 | 71.822 | 71.693 | 107.342 | 69.110 | 24.588 | 32.285 | 25.370 | 33.631 | 55.043 | 54.347 |
| Venituri în avans | — | — | — | 0 | 4.731 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 26.635 | 40.517 | 38.449 | 19.712 | 15.946 | 10.589 | 24.965 | 1.408 | 30.910 | 31.735 | 15.900 | 20.728 | 11.553 | -2.321 | -699 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALSIRO COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J1994001178015 |
| EUID | ROONRC.J1994001178015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-11-11 |
| Sediu social | Str. Energiei, 15, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. ENERGIEI, NR.15 |
| Telefon | 0721182963 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INFO CONSULT SRL inactiv | 38 m |
| ITPROD SRL | 38 m |
| SOFTPRODUCT S.R.L. | 38 m |
| WATER EDIL PROJECT S.R.L. | 38 m |
| CAPPOPERA SRL | 57 m |
| INBOLD FLOW S.R.L. | 57 m |
| SUNSHINE ZONE SRL | 57 m |
| ALBA GLASS PROFESIONAL SRL | 68 m |
| DINAMIC UTILAJE SRL | 69 m |
| PAPETĂRIE METEOR SRL | 69 m |
| SPARK INFO SRL | 69 m |
| TIBERIA GAMES S.R.L. | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1085 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Alba
| 1752800 | COMPIL MOTUL SRL |
| 1758420 | MERCUR SRL |
| 1759034 | REGENTA SRL |
| 1764030 | DIANA COM SRL |
| 1765397 | LUK DE LUX LORINCZ SRL |
| 1766244 | FERMIC SRL |
| 2441330 | CORALIA SRL |
| 2821584 | FELEA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25