AUTO ROLLA SERVICE SRL
CUI 6622754 · J1994002655106
AUTO ROLLA SERVICE SRL are CUI 6622754, nr. de înregistrare J1994002655106, înmatriculată pe 20.12.1994. Sediul social e în Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4687. În 2025: cifră de afaceri 1.849.345 lei, profit net 241 lei, 13 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,8 mil lei · mediana 199 mii lei | 931% din mediană |
| Profit net | 241 lei · mediana 3 mii lei | 9% din mediană |
| Salariați | 13 · mediana 1 | de 13× mediana |
| Marjă netă | 0% · mediana 1.6% | 0% din mediană |
| Cifră pe salariat | 142 mii lei · mediana 224 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.849.345 | 2.075.839 | 2.362.052 | 2.154.808 | 1.767.452 | 1.230.375 | 1.353.890 | 1.303.742 | 1.494.446 | 1.255.003 | 1.414.886 | 1.503.940 | 1.941.553 | 1.715.005 | 2.112.064 |
| Venituri totale | 1.896.691 | 2.084.371 | 2.401.666 | 2.163.483 | 2.002.539 | 1.496.333 | 1.397.582 | 1.345.045 | 1.738.883 | 1.449.874 | 1.699.668 | 1.550.719 | 2.300.892 | 2.188.359 | 2.255.310 |
| Cheltuieli totale | 1.891.684 | 2.079.047 | 2.588.059 | 2.000.985 | 1.728.229 | 1.481.518 | 1.549.661 | 1.611.840 | 1.726.419 | 1.437.737 | 1.602.390 | 1.904.124 | 2.281.604 | 2.148.799 | 2.408.171 |
| Profit / pierdere brută | 5.007 | 5.324 | -186.393 | 162.498 | 274.310 | 14.815 | -152.079 | -266.795 | 12.464 | 12.137 | 97.278 | -353.405 | 19.288 | 39.560 | -152.861 |
| Profit / pierdere netă | 241 | 3.460 | -208.017 | 142.331 | 274.310 | 14.815 | -152.079 | -269.861 | 12.464 | 12.137 | 97.278 | -353.405 | 6.845 | 35.754 | -152.861 |
| Active imobilizate | 719.461 | 793.056 | 871.042 | 857.463 | 923.779 | 878.991 | 938.848 | 981.415 | 1.063.177 | 1.078.487 | 1.230.584 | 1.420.726 | 1.596.758 | 1.570.585 | 1.643.033 |
| Active circulante | 1.296.258 | 1.239.212 | 1.220.817 | 1.218.598 | 1.019.850 | 844.708 | 734.906 | 882.107 | 1.089.158 | 883.413 | 665.589 | 477.076 | 500.944 | 514.786 | 561.209 |
| Stocuri | 1.157.235 | 1.136.934 | 1.124.625 | 1.127.206 | 900.125 | 774.297 | 631.065 | 749.999 | 934.814 | 695.472 | 382.565 | 306.318 | 236.746 | 264.146 | 214.541 |
| Creanțe | 128.581 | 97.760 | 92.457 | 57.766 | 76.911 | 67.153 | 72.069 | 127.642 | 151.260 | 181.979 | 255.925 | 167.738 | 260.205 | 244.440 | 337.925 |
| Casa și conturi la bănci | 10.442 | 4.518 | 3.735 | 33.626 | 42.814 | 3.258 | 31.772 | 4.466 | 3.084 | 5.962 | 27.099 | 3.020 | 3.993 | 6.200 | 8.743 |
| Cheltuieli în avans | 4.837 | 10.949 | 13.994 | 10.297 | 4.085 | 2.251 | 1.629 | 963 | 392 | 1.790 | 4.429 | 2.270 | — | — | — |
| Datorii | 757.419 | 780.321 | 846.417 | 618.905 | 622.593 | 675.138 | 639.386 | 676.408 | 694.356 | 514.433 | 465.221 | 546.085 | 395.087 | 553.610 | 702.700 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 434 | 1.738 | — | 4.776 | — | — | — |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.535 |
| Capitaluri proprii | 1.263.137 | 1.262.896 | 1.259.436 | 1.467.453 | 1.325.121 | 1.050.812 | 1.035.997 | 1.188.077 | 1.457.937 | 1.447.519 | 1.435.381 | 1.349.211 | 1.702.615 | 1.531.761 | 1.496.007 |
| Capital subscris vărsat | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 | 900.000 |
| Număr mediu de salariați | 13 | 13 | 14 | 17 | 19 | 19 | 19 | 18 | 17 | 19 | 19 | 23 | 23 | — | 26 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4687 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTO ROLLA SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J1994002655106 |
| EUID | ROONRC.J1994002655106 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-20 |
| Sediu social | Str. Principală DJ 203K, 1, Sat Gura Câlnăului Com. Vadu Paşii, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT GURA CÂLNĂULUI COM. VADU PAŞII, STR. PRINCIPALĂ DJ 203K, NR.1 |
| Telefon | 0744540155 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4677 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Buzău
| 1155810 | PICANT SRL |
| 14905069 | DC SI DS SRL |
| 17062113 | VARIANTA SERVICES SRL |
| 17149040 | LOGI ASCAR SRL |
| 19238586 | WOOLF IMPEX SRL |
| 22093060 | AUTO DENIS SRL |
| 23879953 | AROMET REMAT S.R.L. |
| 25422337 | ADI METALCOLECT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25