M.T.SERV SRL
CUI 6651610 · J07/1050/1994
M.T.SERV SRL are CUI 6651610, nr. de înregistrare J07/1050/1994, înmatriculată pe 05.12.1994. Sediul social e în Municipiul Botoşani, jud. Botoşani. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2222. În 2025: cifră de afaceri 217.865 lei, profit net 7.869 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 218 mii lei · mediana 254 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 7 mii lei | 105% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 3.6% · mediana 3% | 120% din mediană |
| Cifră pe salariat | 218 mii lei · mediana 162 mii lei | 135% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 217.865 | 243.611 | 243.917 | 291.914 | 172.221 | 268.507 | 281.598 | 202.005 | 230.443 | 190.744 | 170.441 | 134.864 | 128.739 |
| Venituri totale | 217.865 | 243.611 | 243.917 | 291.914 | 177.771 | 271.008 | 281.598 | 202.005 | 234.789 | 190.925 | 170.442 | 135.048 | 128.970 |
| Cheltuieli totale | 208.037 | 235.423 | 236.646 | 268.600 | 172.269 | 266.509 | 266.881 | 207.680 | 208.643 | 173.499 | 163.632 | 145.380 | 122.943 |
| Profit / pierdere brută | 9.828 | 8.188 | 7.271 | 23.314 | 5.502 | 4.499 | 14.717 | -5.675 | 26.146 | 17.426 | 6.810 | -10.332 | 6.027 |
| Profit / pierdere netă | 7.869 | 5.996 | 5.198 | 20.453 | 3.448 | 1.788 | 11.913 | -7.696 | 23.291 | 11.697 | 1.696 | -14.088 | 4.971 |
| Active imobilizate | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | 36.407 | — | — |
| Active circulante | 143.044 | 129.044 | 124.279 | 82.789 | 84.516 | 96.206 | 108.428 | 103.038 | 99.236 | 95.814 | 72.257 | 59.403 | 76.585 |
| Stocuri | 106.017 | 87.427 | 111.865 | 79.930 | 78.969 | 93.559 | 103.768 | 95.458 | 94.984 | 89.584 | 49.411 | 55.079 | 68.144 |
| Creanțe | — | — | — | 871 | — | 560 | — | 376 | 1.569 | 3.905 | 2.071 | 2.851 | 28 |
| Casa și conturi la bănci | 37.027 | 41.617 | 12.414 | 1.988 | 5.547 | 2.087 | 4.660 | 7.204 | 2.683 | 2.325 | 20.775 | 1.473 | 8.413 |
| Datorii | 126.271 | 120.140 | 121.370 | 100.062 | 122.242 | 137.380 | 151.392 | 157.915 | 146.416 | 166.286 | 154.426 | 106.860 | 109.954 |
| Capitaluri proprii | 53.180 | 45.311 | 39.316 | 19.134 | -1.319 | -4.767 | -6.557 | -18.470 | -10.773 | -34.065 | -45.762 | -47.457 | -33.369 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani |
| CAEN principal | 2222 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | M.T.SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J07/1050/1994 |
| EUID | ROONRC.J07/1050/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-05 |
| Sediu social | Str. Popăuţi, 89, Mun. Botoşani, BOTOŞANI |
| Domiciliu fiscal | JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. POPĂUŢI, NR.89 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTO BIM AUX HEAT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AYAN & NASTY S.R.L. | aceeași clădire |
| BIZAN-TIN PREMIUM ART S.R.L. | aceeași clădire |
| CONBAC SPEED TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| INTERBRAND RICHTIG SRL | aceeași clădire |
| JURAVLEA SERVICE PROVIDER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MIRAN IMPEX SERVICE SRL inactiv | aceeași clădire |
| PASCOVICIUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| TYF TEAM EXPRESS DESIGN SRL | 256 m |
| UȚU MET CON S.R.L. inactiv | 424 m |
| ROBEM INVEST ASSOCIATION SRL inactiv | 439 m |
| TIPCON SRL inactiv | 439 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 2222 | 2024 – 2025 |
| 2059 | 2021 – 2023 |
| 2222 | 2012 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Botoşani
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25