DORALY SRL
CUI 6661095 · J1994002098309
DORALY SRL are CUI 6661095, nr. de înregistrare J1994002098309, înmatriculată pe 22.12.1994. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 208.305 lei, profit net 12.079 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 208 mii lei · mediana 199 mii lei | 105% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 3 mii lei | 427% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 1.6% | 362% din mediană |
| Cifră pe salariat | 208 mii lei · mediana 224 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 208.305 | 258.775 | 278.258 | 296.522 | 288.697 | 297.041 | 266.640 | 261.053 | 248.923 | 242.627 | 249.960 | 226.645 | 225.494 | 231.482 | 235.188 |
| Venituri totale | 208.306 | 258.775 | 278.258 | 296.758 | 288.697 | 297.041 | 266.640 | 261.053 | 249.191 | 253.469 | 249.961 | 226.653 | 225.502 | 239.575 | 249.789 |
| Cheltuieli totale | 194.258 | 227.546 | 238.089 | 274.574 | 263.764 | 278.037 | 254.454 | 249.590 | 234.231 | 242.101 | 244.319 | 234.316 | 246.496 | 249.797 | 254.125 |
| Profit / pierdere brută | 14.048 | 31.229 | 40.169 | 22.184 | 24.933 | 19.004 | 12.186 | 11.463 | 14.960 | 11.368 | 5.642 | -7.663 | -20.994 | -10.222 | -4.336 |
| Profit / pierdere netă | 12.079 | 26.332 | 34.700 | 17.775 | 22.045 | 16.257 | 9.521 | 8.853 | 12.468 | 6.319 | -1.856 | -14.483 | -27.318 | -10.222 | -4.336 |
| Active imobilizate | 437 | 1.092 | 1.748 | 2.404 | 3.059 | 3.714 | — | — | — | 298 | 16.345 | 22.682 | 2.293 | 3.724 | 5.155 |
| Active circulante | 34.177 | 54.175 | 81.973 | 55.872 | 44.862 | 21.509 | 27.610 | 42.413 | 37.648 | 42.882 | 23.412 | 20.260 | 35.458 | 55.934 | 79.701 |
| Stocuri | 6.272 | 40.762 | 46.427 | 39.547 | 35.429 | 14.762 | 26.067 | 23.409 | 31.539 | 21.709 | 10.798 | 5.603 | 26.153 | 42.007 | 49.000 |
| Creanțe | 3.694 | 574 | 1.360 | 25 | 208 | 608 | 369 | 1.080 | 1.722 | 307 | 5.564 | 7.044 | 9.152 | 6.562 | 16.089 |
| Casa și conturi la bănci | 24.211 | 12.839 | 34.186 | 16.300 | 9.225 | 6.139 | 1.174 | 17.924 | 4.387 | 20.866 | 7.050 | 7.613 | 153 | 7.365 | 14.612 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.319 | 4.623 | 6.927 | 9.230 | 11.534 |
| Datorii | 19.353 | 27.785 | 33.398 | 42.653 | 50.073 | 49.419 | 68.063 | 92.387 | 96.475 | 114.475 | 119.689 | 123.322 | 105.952 | 102.844 | 120.124 |
| Capitaluri proprii | 15.261 | 27.482 | 50.323 | 15.623 | -2.152 | -24.196 | -40.453 | -49.974 | -58.827 | -71.295 | -77.613 | -75.757 | -61.274 | -33.956 | -23.734 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DORALY SRL |
| Nr. reg. com. | J1994002098309 |
| EUID | ROONRC.J1994002098309 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-22 |
| Sediu social | Aleea Milcov, 1, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, ALEEA MILCOV, NR.1, BL.T.2, AP.38 |
| Telefon | 0261742131 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AISHATHAIS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTNICOS SRL | aceeași clădire |
| EGYEDI FILM S.R.L. | aceeași clădire |
| HORVAY SRL | aceeași clădire |
| LAVAGE VOITURE SRL | aceeași clădire |
| RIA RENOV S.R.L. | aceeași clădire |
| STILROX SRL | aceeași clădire |
| SUSANA & GABRIEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| TRANSYLVANIAN BROKERAGE SALES SRL | aceeași clădire |
| TRANSYLVANIAN FORMWORK SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| UNICAT FILM SRL | aceeași clădire |
| UNICORN PRODUCTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Satu Mare
| 639250 | BAZSA E SNC |
| 660678 | GRAND SRL |
| 662601 | RATA SRL |
| 2386642 | PATRICS SRL |
| 2387575 | DOLI CARLA SRL |
| 4377080 | AUTOSPORT GS PS SRL |
| 4409513 | OZANA SRL |
| 4929940 | GYURKAN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25