R & V COM SRL
CUI 6671536 · J1994001225399
R & V COM SRL are CUI 6671536, nr. de înregistrare J1994001225399, înmatriculată pe 19.12.1994. Sediul social e în Sat Spineşti, Comuna Vrâncioaia, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 126 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -130 lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 0 | 0 | 8.140 | 30.854 | 51.318 | 122.048 | 191.253 | 180.522 | 171.062 | 149.370 | 148.347 | 115.849 | 160.770 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 8.140 | 30.854 | 51.318 | 122.103 | 191.253 | 180.552 | 171.172 | 149.470 | 148.368 | 236.349 | 160.851 |
| Cheltuieli totale | 130 | 84 | 126 | 84 | 3.830 | 13.977 | 32.957 | 104.445 | 194.330 | 190.126 | 166.415 | 147.537 | 153.274 | 157.236 | 185.023 |
| Profit / pierdere brută | -130 | -84 | -126 | -84 | 4.310 | 16.877 | 18.361 | 17.658 | -3.077 | -9.574 | 4.757 | 1.933 | -4.906 | 79.113 | -24.172 |
| Profit / pierdere netă | -130 | -84 | -126 | -84 | 4.066 | 15.952 | 16.821 | 15.931 | -4.990 | -11.379 | -378 | -2.551 | -8.964 | 79.113 | -24.172 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 273 | 10.759 | 48.960 |
| Active circulante | 1.194 | 1.274 | 1.358 | -16 | 68 | 2.513 | 3.169 | 3.447 | 6.760 | 11.032 | 12.808 | 10.206 | 9.687 | 10.771 | 13.218 |
| Stocuri | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | 5.370 | 8.079 | 7.247 | 6.645 | 8.751 | 9.026 | 11.338 |
| Creanțe | 76 | 56 | 40 | 16 | — | — | — | — | — | — | 830 | — | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 1.118 | 1.218 | 1.318 | -32 | 68 | 2.513 | 3.169 | 3.447 | 1.390 | 2.953 | 4.731 | 3.561 | 936 | 1.745 | 1.880 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 130 | — | — | — | 0 |
| Datorii | 13.865 | 13.815 | 13.815 | 12.315 | 12.314 | 18.825 | 35.433 | 52.533 | 71.777 | 71.058 | 61.585 | 58.476 | 55.679 | 58.285 | 165.172 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.874 |
| Capitaluri proprii | -12.671 | -12.541 | -12.457 | -12.331 | -12.246 | -16.312 | -32.264 | -49.086 | -65.017 | -60.026 | -48.647 | -48.270 | -45.719 | -36.755 | -115.868 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | R & V COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1994001225399 |
| EUID | ROONRC.J1994001225399 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-19 |
| Sediu social | Str. Principală, 8, Sat Spineşti Com. Vrâncioaia, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT SPINEŞTI COM. VRÂNCIOAIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.8 |
| Telefon | 621029 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4791 | 2024 – 2025 |
| 5630 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25