EDI FARM SRL
CUI 6673847 · J09/1720/1994
EDI FARM SRL are CUI 6673847, nr. de înregistrare J09/1720/1994, înmatriculată pe 05.12.1994. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4773. În 2021: cifră de afaceri 1.179 lei, pierdere netă 36 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 1.179 | 4.123 | 2.763 | 2.385 | 1.375 | 340 | 1.250 | 162.705 | 162.845 | 146.139 | 134.453 |
| Venituri totale | 0 | 629 | 0 | 0 | 1.179 | 4.123 | 2.763 | 2.385 | 1.375 | 342 | 4.865 | 603.996 | 162.848 | 146.140 | 150.953 |
| Cheltuieli totale | — | 2.470 | — | — | 1.180 | 3.646 | 3.429 | 3.182 | 1.127 | 1.257 | 3.377 | 169.856 | 156.302 | 141.935 | 149.843 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -1.841 | 0 | 0 | -1 | 477 | -666 | -797 | 248 | -915 | 1.488 | 434.140 | 6.546 | 4.205 | 1.110 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -1.841 | 0 | 0 | -36 | 353 | -750 | -868 | 207 | -925 | 1.250 | 372.874 | 2.035 | 4.205 | 1.110 |
| Active imobilizate | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 65.822 | 66.698 |
| Active circulante | 1.022 | 1.022 | 4.155 | 4.155 | 4.155 | 4.518 | 4.175 | 13.876 | 14.580 | 14.350 | 73.132 | 566.368 | 78.624 | 59.456 | 35.007 |
| Stocuri | — | — | 478 | 478 | 478 | 478 | 478 | 478 | 478 | 478 | 478 | 478 | 59.032 | 32.880 | 14.601 |
| Creanțe | 147 | 147 | 2.462 | 2.462 | 2.462 | 2.462 | 2.571 | 12.907 | 11.929 | 11.953 | 25.289 | 45.235 | 16.347 | 24.184 | 17.774 |
| Casa și conturi la bănci | 875 | 875 | 1.215 | 1.215 | 1.215 | 1.578 | 1.126 | 491 | 2.173 | 1.919 | 47.365 | 520.655 | 3.245 | 2.392 | 2.632 |
| Datorii | 0 | 0 | 1.292 | 1.292 | 1.292 | 1.620 | 1.630 | 1.380 | 1.216 | 1.193 | 1.170 | 310.056 | 195.186 | 178.054 | 158.685 |
| Capitaluri proprii | 66.844 | 66.844 | 68.685 | 68.685 | 68.685 | 68.720 | 68.367 | 78.318 | 79.186 | 78.979 | 137.784 | 322.134 | -50.740 | -52.776 | -56.980 |
| Capital subscris vărsat | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 | 706 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 4773 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EDI FARM SRL |
| Nr. reg. com. | J09/1720/1994 |
| EUID | ROONRC.J09/1720/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-05 |
| Sediu social | Cal. Călăraşilor, 321, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, CAL. CĂLĂRAŞILOR, NR.321, BL.D3, SC.1, ET.7, AP.32 |
| Telefon | 039682220 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALGATGEO CARGO S.R.L. | aceeași clădire |
| COMPUHILFE SRL | aceeași clădire |
| DIGITAL POWERHOUSE S.R.L. | aceeași clădire |
| GGSHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| HILF TRADE SRL | aceeași clădire |
| HOVS DIGITAL STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| IODARCHI TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| LORD CAFFE S.R.L. | aceeași clădire |
| MELHAEM TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIAN DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| MIMASER AUTO SRL | aceeași clădire |
| PRODPAS SPORT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4773 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Brăila
| 2238336 | Z. FARM SRL |
| 2243090 | FARMACIA DOROBANTI SRL |
| 2252551 | FARM DALIA SRL |
| 2256006 | IRIS SRL |
| 2262709 | COM MEDICA FARM SRL |
| 2262733 | ASCLEPIOS FARM SRL |
| 2267897 | FALTIS SRL |
| 3103957 | GENTIANA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25