GONDOR NET SRL
CUI 6676967 · J1994002873108
GONDOR NET SRL are CUI 6676967, nr. de înregistrare J1994002873108, înmatriculată pe 23.12.1994. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4613. În 2025: cifră de afaceri 349.866 lei, profit net 132.801 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 350 mii lei · mediana 199 mii lei | 176% din mediană |
| Profit net | 133 mii lei · mediana 3 mii lei | de 47× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 38% · mediana 1.6% | de 24× mediana |
| Cifră pe salariat | 350 mii lei · mediana 224 mii lei | 156% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 349.866 | 233.577 | 377.784 | 447.307 | 331.837 | 181.423 | 147.336 | 180.662 | 160.980 | 139.923 | 75.030 | 111.041 | 142.092 | 154.277 | 126.665 |
| Venituri totale | 349.866 | 233.577 | 377.784 | 447.307 | 380.650 | 181.423 | 147.687 | 189.170 | 170.229 | 181.345 | 77.717 | 111.852 | 142.102 | 154.395 | 130.025 |
| Cheltuieli totale | 190.636 | 158.185 | 86.962 | 196.836 | 229.181 | 82.768 | 110.824 | 121.061 | 100.696 | 113.664 | 56.287 | 111.177 | 147.983 | 142.274 | 106.636 |
| Profit / pierdere brută | 159.230 | 75.392 | 290.822 | 250.471 | 151.469 | 98.655 | 36.863 | 68.109 | 69.533 | 67.681 | 21.430 | 675 | -5.881 | 12.121 | 23.389 |
| Profit / pierdere netă | 132.801 | 73.102 | 287.209 | 246.087 | 148.119 | 96.870 | 35.386 | 66.217 | 67.919 | 64.882 | 19.099 | -2.680 | -10.896 | 6.788 | 18.106 |
| Active imobilizate | 195.355 | 77.758 | 83.541 | 93.994 | 89.493 | 132.044 | 146.493 | 161.174 | 142.961 | 136.618 | 103.302 | 97.943 | 102.624 | 93.052 | 56.271 |
| Active circulante | 193.916 | 90.950 | 343.234 | 334.422 | 265.271 | 74.770 | 203.537 | 170.640 | 131.154 | 64.847 | 24.392 | 21.761 | 24.202 | 84.184 | 92.436 |
| Stocuri | 5.353 | 5.353 | 5.353 | 5.353 | 7.928 | 5.353 | 23 | 23 | 23 | 33 | 23 | 23 | 3.393 | 1.717 | 6.747 |
| Creanțe | 156.882 | 81.136 | 335.198 | 327.596 | 84.413 | 39.815 | 340 | 17.631 | 30.882 | 28.064 | 202 | 16.353 | 17.987 | 76.949 | 78.425 |
| Casa și conturi la bănci | 31.681 | 4.461 | 2.683 | 1.473 | 172.930 | 29.602 | 203.174 | 152.986 | 100.249 | 36.750 | 24.167 | 5.385 | 2.822 | 5.518 | 7.264 |
| Cheltuieli în avans | 1.710 | 2.274 | 1.856 | 29 | 160 | 48 | 37 | 46 | 45 | 35 | 528 | — | 0 | — | — |
| Datorii | 202.710 | 42.410 | 85.952 | 126.888 | 54.465 | 54.522 | 35.655 | 52.834 | 20.128 | 15.387 | 6.991 | 17.572 | 22.012 | 61.527 | 39.786 |
| Capitaluri proprii | 188.271 | 128.572 | 342.679 | 301.557 | 300.459 | 152.340 | 314.412 | 279.026 | 254.032 | 186.113 | 121.231 | 102.132 | 104.814 | 115.709 | 108.921 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4613 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GONDOR NET SRL |
| Nr. reg. com. | J1994002873108 |
| EUID | ROONRC.J1994002873108 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-23 |
| Sediu social | Str. Obor, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. OBOR, BL.9, AP.2 |
| Telefon | 0238717358 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTONIO IMOBILIARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTENTIQ LIFE TRENDS SRL | aceeași clădire |
| B & G MIXTCOM SRL | aceeași clădire |
| BENFATTO TERMOPANE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CASA CU OCHELARI SRL | aceeași clădire |
| CLARADI COS PC SRL | aceeași clădire |
| COCUN INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| COMPROD DRAGOS SRL | aceeași clădire |
| CONELECTRO SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONSTRUCTII METALICE MUNTENIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CREATIV ELUCIDATION S.R.L. | aceeași clădire |
| DALY DISTRIB SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4341 | 2025 |
| 4613 | 2019 – 2024 |
| 4719 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (121)
Sunt 121 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25