Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DRUG-STORES SRL

CUI 6682373 · J19/1504/1994 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DRUG-STORES SRL are CUI 6682373, nr. de înregistrare J19/1504/1994, înmatriculată pe 27.12.1994. Sediul social e în Municipiul Miercurea Ciuc, jud. Harghita. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2017: cifră de afaceri 200 lei, pierdere netă 2.002 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2017)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 98% față de anul anterior
+1 Activă de 32 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 200 lei · mediana 172 mii lei 0% din mediană
Profit net -2 mii lei · mediana 31 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -1001% · mediana 23.7% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 103.066 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 200 lei
2011: 2 mii lei 112012: 5 mii lei 122013: 3 mii lei 132014: 7 mii lei 142015: 8 mii lei 152016: 13 mii lei 162017: 200 lei 17
Profit net -2 mii lei
2011: -2 mii lei 112012: -2 mii lei 122013: -783 lei 132014: 82 lei 142015: 2 mii lei 152016: 601 lei 162017: -2 mii lei 17
Salariați 1
2012: 1 122014: 1 14
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă20013.3007.5507.3792.9845.4442.249
Venituri totale20013.3007.5507.3792.9845.4442.252
Cheltuieli totale2.20212.3005.2547.0713.6697.1414.368
Profit / pierdere brută-2.0021.0002.296308-685-1.697-2.116
Profit / pierdere netă-2.0026012.07082-783-1.697-2.116
Active imobilizate8.1478.1478.1478.1478.1478.1478.147
Active circulante1.6886.9055.5153.84931.10830.34337.141
Creanțe1.1671.1661.1241.12430.08330.10630.765
Casa și conturi la bănci5215.7394.3912.7251.0252376.376
Datorii03.2151.82585928.20148.99754.098
Capitaluri proprii9.83511.83711.83711.13711.054-10.507-8.810
Capital subscris vărsat11.40011.40011.20011.20011.20011.20011.200
Număr mediu de salariați———1—1—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 17.10.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
CAEN principal7111
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDRUG-STORES SRL
Nr. reg. com.J19/1504/1994
EUIDROONRC.J19/1504/1994
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1994-12-27
Sediu socialStr. Kossuth Lajos, 32, Mun. Miercurea Ciuc, HARGHITA
Domiciliu fiscalJUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. FLORILOR, NR.32, AP.9
Telefon07447666809
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CORVINA KONYVESHAZ SRL aceeași clădire
KYRA&FENY S.R.L. aceeași clădire
PTE CONSULTING S.R.L. aceeași clădire
SCALOTEC ARCHITECTURE SRL aceeași clădire
SWAPON GROUP S.R.L. aceeași clădire
AKULA-DESIGN SRL inactiv 25 m
GEOFORAJ SRL 25 m
KLEVER ING S.R.L. 25 m
LEVITER EDITORE SRL inactiv 25 m
SINMA S.R.L. 25 m
AKAC SRL inactiv 26 m
AUTOSPORT SRL 26 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

71112011 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (6)

33606810 GERÉB ISTVÁN-ATTILA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
34982864 SCALOTEC ARCHITECTURE SRL
37144609 PAPP ELŐD PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
39220338 SWAPON GROUP S.R.L.
42321634 BIRO TEREZIA-JULIANNA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (3)

711171127490

Alte firme din Harghita

515287 TECTUM IMPEX SRL
516649 ARC STUDIO SRL
2451180 KONTUR SRL
2973248 PRODUKTORG SRL
2974790 TAKTIKA SRL
3495079 PROFAM SRL
4075693 EL-SZA SRL
4892719 MEZON-COM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25