EXLUANA COM SRL
CUI 6699952 · J1994002170041
EXLUANA COM SRL are CUI 6699952, nr. de înregistrare J1994002170041, înmatriculată pe 22.12.1994. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 52.886 lei, profit net 5.725 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 53 mii lei · mediana 111 mii lei | 48% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 23 mii lei | 25% din mediană |
| Marjă netă | 10.8% · mediana 26.9% | 40% din mediană |
Comparat cu 14.297 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 52.886 | 38.485 | 49.312 | 54.816 | 45.656 | 35.338 | 37.704 | 34.692 | 18.115 | 11.086 | 13.133 | 9.077 | 12.767 | 13.170 | 13.986 |
| Venituri totale | 54.225 | 39.240 | 49.312 | 54.816 | 45.656 | 35.338 | 37.704 | 34.692 | 18.115 | 11.086 | 13.133 | 9.077 | 12.767 | 13.170 | 14.186 |
| Cheltuieli totale | 47.409 | 36.025 | 46.645 | 13.214 | 15.322 | 22.991 | 32.986 | 29.187 | 16.535 | 12.775 | 12.789 | 11.768 | 10.656 | 11.553 | 16.032 |
| Profit / pierdere brută | 6.816 | 3.215 | 2.667 | 41.602 | 30.334 | 12.347 | 4.718 | 5.505 | 1.580 | -1.689 | 344 | -2.691 | 2.111 | 1.617 | -1.846 |
| Profit / pierdere netă | 5.725 | 2.778 | 2.240 | 39.930 | 28.969 | 11.627 | 4.340 | 5.158 | 1.037 | -2.021 | -51 | -2.963 | 1.728 | 1.372 | -1.846 |
| Active imobilizate | 6.728 | 5.778 | 2.444 | 2.889 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 22.613 | 17.182 | 18.207 | 44.911 | 36.904 | 20.713 | 23.817 | 18.934 | 12.195 | 9.637 | 11.529 | 10.858 | 13.817 | 11.727 | 10.318 |
| Stocuri | 0 | 1.735 | 4.833 | 2.886 | 3.152 | 3.477 | 3.357 | 2.650 | 3.150 | 3.006 | 2.624 | 2.878 | 2.418 | 3.299 | 3.402 |
| Creanțe | 2.040 | 7.500 | 7.500 | 30.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.573 | 7.947 | 5.874 | 12.025 | 33.752 | 17.236 | 20.460 | 16.284 | 9.045 | 6.631 | 8.905 | 7.980 | 11.399 | 8.428 | 6.916 |
| Datorii | 6.202 | 546 | 1.015 | 405 | 470 | 1.621 | 5.818 | 5.275 | 3.694 | 2.173 | 2.044 | 1.322 | 1.318 | 956 | 920 |
| Capitaluri proprii | 23.139 | 22.414 | 19.636 | 47.395 | 36.434 | 19.092 | 17.999 | 13.659 | 8.501 | 7.464 | 9.485 | 9.536 | 12.499 | 10.771 | 9.398 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EXLUANA COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1994002170041 |
| EUID | ROONRC.J1994002170041 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-22 |
| Sediu social | Cal. Mărăşeşti, 18, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, CAL. MĂRĂŞEŞTI, NR.18, SC.B |
| Telefon | 0740646732 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADITECH COMMUNICATION SRL | aceeași clădire |
| ANEDA COM SRL | aceeași clădire |
| CODRIN PHOTOGRAPHY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DPC OFFICE SRL | aceeași clădire |
| ELDIAN STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MICRO-TEXTIL 2015 S.R.L. | aceeași clădire |
| VIEWPOINT TECHNOLOGY SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA | 35 m |
| SPITALUL DE PEDIATRIE BACAU | 40 m |
| AXI MOTO CARENAJ S.R.L. | 56 m |
| BIANDRE COMP S.R.L. | 60 m |
| BIANDRE FASHION SRL | 60 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2017 – 2025 |
| 4711 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bacău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25