PRODNIS AGROCOM SRL
CUI 6702632 · J1994004048126
PRODNIS AGROCOM SRL are CUI 6702632, nr. de înregistrare J1994004048126, înmatriculată pe 16.12.1994. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 203.305 lei, profit net 50.045 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 203 mii lei · mediana 124 mii lei | 164% din mediană |
| Profit net | 50 mii lei · mediana 17 mii lei | 301% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 24.6% · mediana 19.4% | 127% din mediană |
| Cifră pe salariat | 203 mii lei · mediana 172 mii lei | 118% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 203.305 | 198.857 | 163.373 | 162.826 | 146.376 | 29.178 | — | 7.880 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 238.945 | 229.900 | 195.982 | 199.324 | 168.378 | 33.562 | 0 | 7.880 | 110.000 | 0 | 0 | 0 | 5.680 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 186.558 | 155.069 | 134.657 | 69.978 | 52.630 | 31.331 | 30.664 | 29.315 | 39.039 | 5.585 | 5.022 | 7.984 | 11.226 | 3.793 | 4.866 |
| Profit / pierdere brută | 52.387 | 74.831 | 61.325 | 129.346 | 115.748 | 2.231 | -30.664 | -21.435 | 70.961 | -5.585 | -5.022 | -7.984 | -5.546 | -3.793 | -4.866 |
| Profit / pierdere netă | 50.045 | 72.578 | 59.403 | 124.451 | 110.797 | 1.248 | -30.664 | -21.671 | 67.661 | -5.585 | -5.022 | -7.984 | -5.716 | -3.793 | -4.866 |
| Active imobilizate | 697.118 | 650.502 | 650.818 | 653.771 | 674.709 | 695.647 | 716.971 | 738.331 | 759.691 | 702.474 | 702.474 | 702.474 | 702.474 | 73.769 | 73.769 |
| Active circulante | 66.750 | 143.040 | 128.093 | 191.651 | 181.628 | 41.603 | 14.290 | 23.594 | 19.155 | 3.234 | 2.509 | 2.129 | 8.021 | 19.633 | 18.723 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 521 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 18.148 | 10.402 | 9.408 | 9.412 | 9.822 | 9.378 | 9.397 | 9.867 | 19.155 | 3.234 | 2.509 | 1.590 | 252 | 19.633 | 18.723 |
| Casa și conturi la bănci | 48.602 | 132.638 | 118.685 | 182.239 | 171.806 | 31.704 | 4.893 | 13.727 | — | — | 0 | 539 | 7.769 | — | — |
| Datorii | 6.741 | 13.882 | 12.426 | 13.889 | 46.191 | 37.900 | 33.160 | 33.160 | 28.410 | 22.933 | 16.623 | 11.221 | 9.129 | 130.174 | 125.471 |
| Capitaluri proprii | 757.127 | 779.660 | 766.485 | 831.533 | 810.146 | 699.350 | 698.101 | 728.765 | 750.436 | 682.775 | 688.360 | 693.382 | 701.366 | -36.772 | -32.979 |
| Capital subscris vărsat | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 | 8.890 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PRODNIS AGROCOM SRL |
| Nr. reg. com. | J1994004048126 |
| EUID | ROONRC.J1994004048126 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-16 |
| Sediu social | Str. Izlazului, 6, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. IZLAZULUI, NR.6, AP.45 |
| Telefon | 0264421483 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADELA SERVICII SRL | aceeași clădire |
| CLIN COM SRL | aceeași clădire |
| CRISTI OVICOX SRL | aceeași clădire |
| ECHIDISTANT SRL | aceeași clădire |
| ELECTRIC CAD SRL | aceeași clădire |
| LUP UNLIMITED S.R.L. | aceeași clădire |
| M ADYLUC SRL inactiv | aceeași clădire |
| MADARA FASHION S.R.L. | aceeași clădire |
| MDH FLOW S.R.L. | aceeași clădire |
| MONDO FAB SPEDITION S.R.L. | aceeași clădire |
| MONDO SPEDITION SRL | aceeași clădire |
| NIS QUAN CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 6820 | 2020 – 2025 |
| 147 | 2019 |
| 6810 | 2017 – 2018 |
| 147 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
| 199010 | RUTTRANS SA |
| 199044 | TRANSILVANIA CONSTRUCTII SA |
| 199052 | ASTAR SA |
| 199109 | FELINVEST SA |
| 199176 | NAPOMAR SA |
| 199184 | STICLA LUCSIL SA |
| 199192 | ALIMENTARA SA |
| 199214 | DALTON SERVICII SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25