MICONI COM 95 S.R.L.
CUI 6706766 · J40/27690/1994
MICONI COM 95 S.R.L. are CUI 6706766, nr. de înregistrare J40/27690/1994, înmatriculată pe 23.12.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 73.224 lei, profit net 49.860 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 73 mii lei · mediana 199 mii lei | 37% din mediană |
| Profit net | 50 mii lei · mediana 3 mii lei | de 18× mediana |
| Marjă netă | 68.1% · mediana 1.6% | de 43× mediana |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 73.224 | 66.154 | 60.022 | 67.106 | 57.699 | 45.489 | 40.418 | 40.313 | 45.310 | 40.390 | 41.539 | 35.401 | 9.417 | 4.760 | 6.431 |
| Venituri totale | 73.224 | 66.154 | 60.022 | 67.106 | 57.699 | 45.489 | 40.418 | 40.313 | 45.310 | 40.390 | 41.539 | 35.401 | 9.418 | 4.760 | 6.431 |
| Cheltuieli totale | 14.092 | 28.614 | 12.560 | 34.826 | 25.746 | 22.221 | 15.379 | 17.288 | 22.334 | 19.887 | 22.660 | 12.691 | 7.800 | 17.211 | 10.437 |
| Profit / pierdere brută | 59.132 | 37.540 | 47.462 | 32.280 | 31.953 | 23.268 | 25.039 | 23.025 | 22.976 | 20.503 | 18.879 | 22.710 | 1.618 | -12.451 | -4.006 |
| Profit / pierdere netă | 49.860 | 31.654 | 40.020 | 30.307 | 30.221 | 21.866 | 23.827 | 21.816 | 21.616 | 19.291 | 17.634 | 21.648 | 1.335 | -12.451 | -4.006 |
| Active imobilizate | 71.247 | 74.800 | 78.352 | 81.905 | 85.457 | 89.010 | 92.563 | 96.524 | 100.523 | 104.758 | 116.716 | 121.201 | 37.623 | 37.751 | 40.628 |
| Active circulante | 83.938 | 62.326 | 66.794 | 52.222 | 62.111 | 29.389 | 27.442 | 20.713 | 16.577 | 10.101 | 8.667 | 6.791 | 820 | 758 | 8.232 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 1.505 |
| Creanțe | 4.960 | 4.960 | 4.912 | 743 | 5 | 807 | 743 | 43 | -2 | -2 | -1 | -1 | 0 | 0 | 6.410 |
| Casa și conturi la bănci | 78.978 | 57.366 | 61.882 | 51.479 | 62.106 | 28.582 | 26.699 | 20.670 | 16.579 | 10.103 | 8.668 | 6.792 | 820 | 758 | 317 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 7.604 | 7.604 | 7.604 | 7.604 | 7.604 | 7.604 | — | — | 0 | 0 | — |
| Datorii | 2.477 | 2.624 | 2.279 | 972 | 237 | 1.289 | 934 | 177 | 241 | 325 | 304 | 296 | 19.064 | 20.465 | 18.365 |
| Capitaluri proprii | 152.708 | 134.502 | 142.867 | 133.155 | 154.935 | 124.714 | 126.675 | 124.664 | 124.463 | 122.138 | 125.079 | 127.696 | 19.379 | 18.044 | 30.495 |
| Capital subscris vărsat | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 | 312 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.12.1994 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MICONI COM '95 SRL |
| Nr. reg. com. | J40/27690/1994 |
| EUID | ROONRC.J40/27690/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-23 |
| Sediu social | Str. SMARANDA BRAESCU, 19, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. SMARANDA BRAESCU, NR.19, BL.10 G, SC.3, ET.1, AP.39 |
| Telefon | 0212324364 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASA FLORYMAR IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREEN APPLE AGENCY PR S.R.L. | aceeași clădire |
| IMPULSE MIND S.R.L. | aceeași clădire |
| GHEZDA - COM SRL inactiv | 22 m |
| METRONOM COMPANY SRL inactiv | 22 m |
| C & P CHIM INTERNATIONAL SRL inactiv | 24 m |
| FATCAT FILMS SRL | 24 m |
| VLADOX SIMPEX SRL inactiv | 24 m |
| WOODYO CREATIVE WOOD ENGINEERING SRL inactiv | 24 m |
| ELECTRIC-AUTO RECONDI-DAN SRL inactiv | 46 m |
| OCSIGEN MARKETING SRL inactiv | 46 m |
| C & N DIGITAL PRINTING SRL inactiv | 51 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4711 | 2023 – 2025 |
| 6820 | 2013 – 2022 |
| 4711 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 2834 | IMPRODEX TERRA SRL |
| 3180 | DANCAR IMPORT EXPORT SRL |
| 3635 | MULTICOM IODAN SRL |
| 6410 | ARIANA PRODEXIM SRL |
| 7106 | ROMAS PREXIM SRL |
| 7360 | TAHINA TRADING SRL |
| 8128 | BLUE STAR B F COM IMPEX SRL |
| 8187 | TARACOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25