CRIDA 94 TRADING SRL
CUI 6711754 · J40/25504/1994 · dizolvare
CRIDA 94 TRADING SRL are CUI 6711754, nr. de înregistrare J40/25504/1994, înmatriculată pe 20.12.1994. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4799. În 2022: cifră de afaceri 15.853 lei, pierdere netă 15.061 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 16 mii lei · mediana 199 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | -15 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -95% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.853 | 29.195 | 29.997 | 84.874 | 58.539 | 53.290 | 55.996 | 12.490 | 10.790 | 2.880 | 11.410 | 5.940 |
| Venituri totale | 15.853 | 29.195 | 29.997 | 84.874 | 58.539 | 56.125 | 61.332 | 12.490 | 10.790 | 2.880 | 11.410 | 5.940 |
| Cheltuieli totale | 30.449 | 36.296 | 28.866 | 20.964 | 21.482 | 36.013 | 41.270 | — | 57 | — | 41.069 | 12.545 |
| Profit / pierdere brută | -14.596 | -7.101 | 1.131 | 63.910 | 37.057 | 20.112 | 20.062 | 12.490 | 10.733 | 2.880 | -29.659 | -6.605 |
| Profit / pierdere netă | -15.061 | -7.977 | 278 | 61.363 | 35.513 | 19.339 | 19.083 | 12.115 | 10.408 | 2.792 | -29.659 | -6.605 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.800 |
| Active circulante | 62.891 | 77.875 | 83.534 | 107.208 | 56.232 | 20.677 | 14.403 | 238 | 124 | 5.675 | 2.850 | 33.391 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 3.268 | — | — | — | — | 31.884 |
| Creanțe | 1.719 | 1.853 | 2.783 | 1.530 | 6.641 | 4.905 | 7.335 | — | — | 1.020 | 1.019 | 901 |
| Casa și conturi la bănci | 61.172 | 76.022 | 80.751 | 105.678 | 49.591 | 15.772 | 3.800 | 238 | 124 | 4.655 | 1.831 | 606 |
| Datorii | 152 | 62 | 398 | 350 | 738 | 696 | 13.762 | 18.680 | 30.681 | 46.640 | 46.607 | 56.489 |
| Venituri în avans | — | 2.654 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 62.739 | 75.159 | 83.136 | 106.858 | 55.494 | 19.981 | 641 | -18.442 | -30.557 | -40.965 | -43.757 | -12.298 |
| Capital subscris vărsat | — | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 2 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.03.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4799 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CRIDA '94 TRADING SRL |
| Nr. reg. com. | J40/25504/1994 |
| EUID | ROONRC.J40/25504/1994 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-20 |
| Sediu social | Str. NASTASE PAMFIL, 36, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. NASTASE PAMFIL, NR.36 |
| Telefon | 0722793060 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BARPROD IMPEX SRL inactiv | 23 m |
| COSMO TEHNO INSTAL S.R.L. | 23 m |
| SMART FORMS CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 23 m |
| STARK TEHNO SECURITY SRL | 23 m |
| BLUMEN CONCEPT STORE SRL inactiv | 27 m |
| PLANGENT S.R.L. | 27 m |
| AVANGARDA CULTURALA SRL inactiv | 32 m |
| OR-GABI TEAM CONSULT SRL inactiv | 32 m |
| M.F.M. ART SRL inactiv | 40 m |
| THEA BEAUTY CONCEPT S.R.L. | 40 m |
| THEA DENT SRL | 40 m |
| UNIC CREATIV ANTO S.R.L. inactiv | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 9522 | 2020 – 2022 |
| 4799 | 2019 |
| 9522 | 2016 – 2018 |
| 9609 | 2012 – 2015 |
| 7022 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
| 5270 | MELT SRL |
| 22831 | ECO VEL SRL |
| 387196 | EXIM TIBMAR SRL |
| 437855 | RAZVAN IMPEX SRL |
| 1577482 | MB 3 MODINCOM SRL |
| 1589169 | ALGIU PLAST SRL |
| 1599669 | TRICORP ELECTRONICS SRL |
| 2791386 | COMP CHIMA IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25