GUMLAST SRL
CUI 6723384 · J1994004331356
GUMLAST SRL are CUI 6723384, nr. de înregistrare J1994004331356, înmatriculată pe 21.12.1994. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 112.090 lei, pierdere netă 21.426 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 112 mii lei · mediana 129 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | -21 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -19.1% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 56 mii lei · mediana 112 mii lei | 50% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 112.090 | 99.001 | 100.510 | 81.375 | 92.470 | 73.025 | 95.510 | 76.960 | 71.985 | 85.400 | 66.470 | 68.540 | 68.240 | 62.760 | 81.980 |
| Venituri totale | 112.090 | 99.001 | 100.510 | 81.375 | 92.470 | 77.189 | 95.510 | 76.960 | 72.060 | 85.400 | 66.696 | 68.540 | 68.243 | 63.088 | 81.962 |
| Cheltuieli totale | 132.395 | 111.585 | 91.663 | 94.400 | 80.181 | 74.738 | 100.424 | 77.378 | 54.999 | 52.111 | 56.491 | 72.394 | 69.905 | 72.277 | 88.651 |
| Profit / pierdere brută | -20.305 | -12.584 | 8.847 | -13.025 | 12.289 | 2.451 | -4.914 | -418 | 17.061 | 33.289 | 10.205 | -3.854 | -1.662 | -9.189 | -6.689 |
| Profit / pierdere netă | -21.426 | -13.574 | 7.861 | -13.839 | 12.156 | 1.994 | -5.869 | -1.188 | 16.341 | 31.581 | 8.203 | -5.911 | -3.587 | -9.189 | -6.689 |
| Active imobilizate | — | — | 550 | 2.061 | 4.426 | 7.042 | 9.909 | 5.102 | 6.263 | 8.318 | 17.296 | 29.022 | 40.870 | 43.264 | 45.022 |
| Active circulante | 2.455 | 2.856 | 14.598 | 3.237 | 11.195 | 6.783 | 2.239 | 5.189 | 1.765 | 1.314 | 2.308 | 2.887 | 1.320 | 174 | 168 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 292 | 292 | — | — | — | — |
| Creanțe | 20 | 20 | 4.299 | 1.028 | 840 | 840 | 137 | 20 | 245 | 20 | 20 | 292 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.435 | 2.836 | 10.299 | 2.209 | 10.355 | 5.943 | 2.102 | 5.169 | 1.520 | 1.002 | 1.996 | 2.595 | 1.320 | 174 | 168 |
| Datorii | 34.151 | 13.127 | 11.844 | 9.855 | 6.339 | 16.700 | 17.017 | 9.291 | 5.840 | 23.785 | 65.339 | 85.846 | 90.216 | 87.877 | 80.440 |
| Capitaluri proprii | -31.696 | -10.271 | 3.304 | -4.557 | 9.282 | -2.875 | -4.869 | 1.000 | 2.188 | -14.153 | -45.735 | -53.937 | -48.026 | -44.439 | -35.250 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GUMLAST SRL |
| Nr. reg. com. | J1994004331356 |
| EUID | ROONRC.J1994004331356 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-21 |
| Sediu social | Str. Dragoş Vodă, 11, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DRAGOŞ VODĂ, NR.11 |
| Telefon | 0744583117 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MDS81IT S.R.L. | 20 m |
| JAD PORTLAND IMPEX S.R.L. inactiv | 46 m |
| PERFECT HOME CLEANING S.R.L. | 46 m |
| SAJA TRADE METAL IMPEX S.R.L. | 46 m |
| BLOOM STOP CARM D OR S.R.L. | 97 m |
| CARM D'OR SRL | 97 m |
| CARM D’OR FLOWERS ANYTIME S.R.L. | 97 m |
| AMIDOCONSTRUCT SRL | 100 m |
| CHOCO MAREDY SRL-D inactiv | 100 m |
| ITECH AVIATION SRL inactiv | 100 m |
| ITECH CERTIFICATION SRL inactiv | 100 m |
| ITECH FINANCIAL INVESTMENT SRL inactiv | 100 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25