ANALYSE PROIECT SRL
CUI 6730810 · J1994001706203
ANALYSE PROIECT SRL are CUI 6730810, nr. de înregistrare J1994001706203, înmatriculată pe 16.12.1994. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2023: cifră de afaceri 28.109 lei, profit net 4.863 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -14 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 28.109 | 6.000 | 19.710 | 39.440 | — | 2.500 | 5.700 | 32.650 | 500 | 4.400 | 30.000 | 60.375 | 28.423 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 28.109 | 6.000 | 31.411 | 39.440 | 0 | 2.500 | 5.700 | 32.650 | 506 | 4.400 | 30.046 | 60.503 | 28.718 |
| Cheltuieli totale | 14.205 | 17.968 | 21.496 | 9.747 | 31.277 | 12.237 | 2.986 | 6.534 | 16.905 | 20.101 | 7.572 | 8.970 | 24.534 | 32.437 | 27.338 |
| Profit / pierdere brută | -14.205 | -17.968 | 6.613 | -3.747 | 134 | 27.203 | -2.986 | -4.034 | -11.205 | 12.549 | -7.066 | -4.570 | 5.512 | 28.066 | 1.380 |
| Profit / pierdere netă | -14.205 | -17.968 | 4.863 | -3.927 | -457 | 26.020 | -2.986 | -4.109 | -11.376 | 11.569 | -7.081 | -4.702 | 4.609 | 26.251 | 518 |
| Active imobilizate | 20.000 | 29.497 | 40.430 | 7.668 | 11.023 | 1.147 | 1.543 | 2.059 | 2.481 | 2.731 | 3.127 | 3.539 | 3.996 | 3.184 | 10.252 |
| Active circulante | 1.198 | 911 | 3.982 | 24.352 | 53.088 | 71.290 | 36.995 | 39.730 | 45.263 | 57.603 | 42.964 | 50.006 | 54.588 | 56.928 | 30.715 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 8.271 | 6.465 | 6.465 | 6.465 | 6.007 | 6.007 | 6.007 | 3.132 | 483 |
| Creanțe | 1.087 | 761 | 2 | 2.062 | 2.427 | 23.891 | 2.675 | 2.156 | 1.980 | 1.972 | 2.064 | 5.195 | 2.593 | 1.648 | 2.292 |
| Casa și conturi la bănci | 111 | 150 | 3.980 | 22.290 | 50.661 | 47.399 | 26.049 | 31.109 | 36.818 | 49.166 | 34.893 | 38.804 | 45.988 | 52.148 | 27.940 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.500 |
| Datorii | 18.403 | 13.407 | 9.443 | 1.913 | 77 | 7.946 | 67 | 332 | 2.178 | 3.392 | 719 | 1.092 | 1.429 | 2.566 | 1.172 |
| Capitaluri proprii | 2.795 | 17.001 | 34.969 | 30.107 | 64.034 | 64.491 | 38.471 | 41.457 | 45.566 | 56.942 | 45.372 | 52.453 | 57.155 | 57.546 | 41.295 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANALYSE PROIECT SRL |
| Nr. reg. com. | J1994001706203 |
| EUID | ROONRC.J1994001706203 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-16 |
| Sediu social | Aleea Trandafirilor, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA TRANDAFIRILOR, BL.1, AP.6 |
| Telefon | 0746096960 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BARB FILMS S.R.L. | aceeași clădire |
| BIAMAR SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
| DALO FAMILY APPS S.R.L. | aceeași clădire |
| DEEA TAX MAYA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ENGLISH FUN S.R.L. | aceeași clădire |
| FLAVIUS BOICIUC PROMOTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| KAIZEN SRL | aceeași clădire |
| LAURID SECOMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| LMNXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| MANDALA CRISTAL S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MARGO PRODIMPEX SRL | aceeași clădire |
| MARIA MAIA TAX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25