JENI SRL
CUI 6759647 · J1994001528283
JENI SRL are CUI 6759647, nr. de înregistrare J1994001528283, înmatriculată pe 27.12.1994. Sediul social e în Municipiul Slatina, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 18.001 lei, pierdere netă 5.954 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 18 mii lei · mediana 158 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -33.1% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.001 | 25.551 | 106.127 | 74.136 | 68.672 | 54.384 | 62.873 | 58.614 | 32.509 | 93.875 | 44.226 | 26.666 | 37.820 | 43.604 | 40.478 |
| Venituri totale | 18.001 | 25.551 | 106.127 | 74.136 | 68.672 | 54.384 | 62.873 | 58.614 | 35.159 | 93.875 | 44.274 | 29.638 | 39.870 | 43.604 | 40.478 |
| Cheltuieli totale | 23.955 | 32.933 | 72.710 | 30.633 | 18.596 | 33.010 | 47.374 | 45.982 | 22.824 | 34.380 | 32.770 | 29.518 | 34.107 | 49.499 | 50.183 |
| Profit / pierdere brută | -5.954 | -7.382 | 33.417 | 43.503 | 50.076 | 21.374 | 15.499 | 12.632 | 12.335 | 59.495 | 11.504 | 120 | 5.763 | -5.895 | -9.705 |
| Profit / pierdere netă | -5.954 | -7.382 | 32.355 | 41.772 | 48.007 | 19.986 | 14.870 | 12.046 | 11.457 | 56.679 | 10.176 | -769 | 4.613 | -5.895 | -9.705 |
| Active imobilizate | 4.181 | — | — | — | — | — | — | — | 4.168 | 4.168 | 6.441 | 0 | — | 0 | 6.961 |
| Active circulante | 82 | 4.906 | 109.910 | 127.458 | 133.949 | 85.793 | 68.153 | 95.677 | 77.355 | 65.898 | 8.144 | 3.702 | 5.476 | 3.293 | 4.375 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | 95 | 169 | 32 |
| Creanțe | — | — | 70.255 | 96.956 | 88.370 | — | — | 49 | 49 | 49 | 49 | 2 | 4 | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 82 | 4.906 | 39.655 | 30.502 | 45.579 | 85.793 | 68.153 | 95.628 | 77.306 | 65.849 | 8.095 | 3.700 | 5.377 | 3.124 | 4.343 |
| Datorii | 5.770 | 459 | 3.551 | 2.854 | 517 | 368 | 2.714 | 2.108 | 0 | 3.080 | 4.278 | 3.571 | 4.576 | 7.006 | 9.154 |
| Capitaluri proprii | -1.507 | 4.447 | 106.359 | 124.604 | 133.432 | 85.425 | 65.439 | 93.569 | 81.523 | 66.986 | 10.307 | 131 | 900 | -3.713 | 2.182 |
| Capital subscris vărsat | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 | 11.000 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JENI SRL |
| Nr. reg. com. | J1994001528283 |
| EUID | ROONRC.J1994001528283 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-27 |
| Sediu social | Aleea Rozelor, 10, Mun. Slatina, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. SLATINA, ALEEA ROZELOR, NR.10, BL.FB18, SC.A, ET.4, AP.19 |
| Telefon | 0249433568 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTCAD BUILDING PRODESIGN SRL | aceeași clădire |
| BELLEALYA ABSOLUT S.R.L. | aceeași clădire |
| DINU TERMOCONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| GINROXART FACTORY S.R.L. | aceeași clădire |
| LSD SERVICE PROJECT FAMILY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MARA LUX DAY S.R.L. | aceeași clădire |
| PANALIA BAKERY S.R.L. | aceeași clădire |
| PRO 3D ART BUILDING S.R.L. | aceeași clădire |
| SAGODIN SRL | aceeași clădire |
| SIMONETTE GREEN EYES S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEIGAB SALES SRL | 34 m |
| ALEXANA MIRCOS MEDIA SRL | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Olt
| 9544650 | MOBIL TAXI SRL |
| 13855620 | LORENTI-LUX SRL |
| 14261928 | HELLO TAXI SRL |
| 14639919 | TRANS ADIŢU SRL |
| 15024563 | RAFIRA SRL |
| 15141830 | SERVES SRL |
| 15212753 | DIATAX 2003 SRL |
| 15223973 | TRUIUL TRANS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25