NEW WAVE CA SRL
CUI 6790472 · J1994003402220
NEW WAVE CA SRL are CUI 6790472, nr. de înregistrare J1994003402220, înmatriculată pe 27.12.1994. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 255.989 lei, profit net 107.421 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 256 mii lei · mediana 124 mii lei | 206% din mediană |
| Profit net | 107 mii lei · mediana 17 mii lei | 646% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 42% · mediana 19.4% | 216% din mediană |
| Cifră pe salariat | 256 mii lei · mediana 172 mii lei | 149% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 255.989 | 252.818 | 251.559 | 250.773 | 249.879 | 212.423 | 240.962 | 223.451 | 206.150 | 202.930 | 67.082 | 180.000 | 168.000 | 192.848 |
| Venituri totale | 255.989 | 252.818 | 251.559 | 250.773 | 249.879 | 212.423 | 281.901 | 223.451 | 206.150 | 202.930 | 68.787 | 199.474 | 178.237 | 207.266 |
| Cheltuieli totale | 128.107 | 107.279 | 123.333 | 58.847 | 70.358 | 55.549 | 184.236 | 143.246 | 43.724 | 107.572 | 285.487 | 61.616 | 53.947 | 37.833 |
| Profit / pierdere brută | 127.882 | 145.539 | 128.226 | 191.926 | 179.521 | 156.874 | 97.665 | 80.205 | 162.426 | 95.358 | -216.700 | 137.858 | 124.290 | 169.433 |
| Profit / pierdere netă | 107.421 | 122.253 | 125.710 | 184.403 | 173.910 | 149.503 | 89.208 | 73.501 | 156.241 | 89.265 | -218.714 | 121.152 | 104.404 | 140.698 |
| Active imobilizate | 457.160 | 511.511 | 562.554 | 610.554 | 658.554 | 673.289 | 734.154 | 884.481 | 973.282 | 973.282 | 1.049.482 | 1.067.663 | 1.003.663 | 983.856 |
| Active circulante | 94.446 | 74.948 | 53.624 | 189.892 | 5.257 | 1.174 | 6.477 | 5.807 | 5.861 | 18.565 | 24.295 | 89.314 | 27.773 | 101.858 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 5.320 | 5.320 | 5.319 | 5.319 | 5.319 | 2.111 | 2.111 | 2.111 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 9 | 14 | 12.968 | 17.292 | 35.427 | 15.400 | 14.246 |
| Casa și conturi la bănci | 94.446 | 74.948 | 53.624 | 189.892 | 5.257 | 1.174 | 1.157 | 478 | 528 | 278 | 1.684 | 51.776 | 10.262 | 85.501 |
| Datorii | 207.277 | 225.790 | 253.560 | 205.225 | 252.993 | 200.464 | 238.356 | 302.071 | 326.114 | 318.704 | 390.975 | 187.931 | 182.073 | 106.796 |
| Capitaluri proprii | 344.329 | 360.669 | 362.618 | 595.221 | 410.818 | 473.999 | 502.275 | 588.217 | 653.029 | 673.143 | 682.802 | 969.046 | 849.363 | 978.918 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEW WAVE CA SRL |
| Nr. reg. com. | J1994003402220 |
| EUID | ROONRC.J1994003402220 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-27 |
| Sediu social | Bld. Carol I, 48, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. CAROL I, NR.48 |
| Telefon | 277575 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTONELA S. NAILS S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTAJ PUBLIC PLUS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CRIS-CRISCO SRL | aceeași clădire |
| DOCTOR ALLIA DMOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| FATIMA AMD S.R.L. | aceeași clădire |
| FUN N FOOD MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| HAUS SKIN STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| OMIA DERMIS SRL | aceeași clădire |
| COPOUDENT SRL | 78 m |
| ADICON-ELECTRIC SRL inactiv | 103 m |
| CUP NOVA S.R.L. | 103 m |
| GARDEN PLANTS SRL | 103 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 5630 | 2024 – 2025 |
| 5610 | 2016 – 2023 |
| 5630 | 2015 |
| 5610 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25