IMMA SRL
CUI 6840830 · J1992000310324
IMMA SRL are CUI 6840830, nr. de înregistrare J1992000310324, înmatriculată pe 12.02.1992. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 39.686 lei, profit net 4.597 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 40 mii lei · mediana 158 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 5 mii lei | 88% din mediană |
| Marjă netă | 11.6% · mediana 3.2% | 362% din mediană |
Comparat cu 94.315 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 39.686 | 52.079 | 124.724 | 195.427 | 183.542 | 145.170 | 279.891 | 209.193 | 185.073 | 188.484 | 141.841 | 111.659 | 140.042 | 151.110 | 80.722 |
| Venituri totale | 43.120 | 62.880 | 124.770 | 196.026 | 183.542 | 146.929 | 281.391 | 211.099 | 185.073 | 188.484 | 143.127 | 112.330 | 140.402 | 151.110 | 83.518 |
| Cheltuieli totale | 37.647 | 56.577 | 106.440 | 113.144 | 119.637 | 102.783 | 162.598 | 136.830 | 110.929 | 93.199 | 73.874 | 74.652 | 97.842 | 138.653 | 92.768 |
| Profit / pierdere brută | 5.473 | 6.303 | 18.330 | 82.882 | 63.905 | 44.146 | 118.793 | 74.269 | 74.144 | 95.285 | 69.253 | 37.678 | 42.560 | 12.457 | -9.250 |
| Profit / pierdere netă | 4.597 | 4.840 | 16.825 | 77.100 | 59.427 | 41.698 | 115.968 | 72.122 | 72.257 | 90.600 | 64.957 | 34.327 | 38.744 | 12.457 | -9.250 |
| Active imobilizate | — | — | — | 4.001 | 11.438 | 19.001 | 40.001 | 20.147 | 23.896 | 12.334 | 13.089 | 13.948 | 6.816 | 12.813 | 10.626 |
| Active circulante | 4.843 | 80.471 | 87.914 | 85.717 | 285.510 | 413.446 | 351.240 | 257.676 | 282.353 | 217.644 | 128.648 | 63.415 | 34.872 | 33.151 | 4.068 |
| Stocuri | 2.749 | — | — | — | 530 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 156 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.233 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.938 | 80.471 | 87.914 | 85.717 | 284.980 | 413.446 | 351.240 | 257.676 | 282.353 | 217.644 | 128.648 | 61.182 | 34.872 | 33.151 | 4.068 |
| Datorii | 6 | 162 | 3.749 | 12.378 | 7.456 | 2.382 | 2.874 | 5.424 | 5.972 | 1.958 | 4.317 | 4.900 | 3.551 | 46.571 | 27.747 |
| Capitaluri proprii | 4.837 | 80.309 | 84.165 | 77.340 | 289.492 | 430.065 | 388.367 | 272.399 | 300.277 | 228.020 | 137.420 | 72.463 | 38.137 | -607 | -13.053 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 6 | — | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IMMA SRL |
| Nr. reg. com. | J1992000310324 |
| EUID | ROONRC.J1992000310324 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-02-12 |
| Sediu social | Aleea Roşiorilor, 10, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, ALEEA ROŞIORILOR, NR.10 |
| Telefon | 0269229487 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 5UC POM1 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| A & G PRM S.R.L. | aceeași clădire |
| ARABESQUE ROYAL EXPRESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CEYLON FLASH DELIVERY S.R.L. | aceeași clădire |
| DVM-RIDE S.R.L. | aceeași clădire |
| E DELIVERY SB S.R.L. | aceeași clădire |
| ETERN SERVICII FUNERARE S.R.L. | aceeași clădire |
| MARINA MAGIC FOOD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MASTER CONSULT SRL | aceeași clădire |
| OPTIMPSI S.R.L. | aceeași clădire |
| PHOENIX EVENTS BY ANDREEA NISIPEANU S.R.L.-D. | aceeași clădire |
| PRO BUSINESS PRO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4932 | 2019 – 2025 |
| 5630 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sibiu
| 6060974 | AUTO SEPTIMIU SRL |
| 6531265 | BUNI EXIMP SRL |
| 7321628 | TAORMINA SRL |
| 7347245 | TORNADO CAR SRL |
| 11398913 | ILIYA IMPEX SRL |
| 12170599 | CASA PROMPT SRL |
| 15064584 | YELLOW TRANS SRL |
| 15174366 | NADOR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25