CARMEN COMPANY SRL
CUI 6856240 · J1994003158228
CARMEN COMPANY SRL are CUI 6856240, nr. de înregistrare J1994003158228, înmatriculată pe 20.12.1994. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 262.338 lei, pierdere netă 77 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 262 mii lei · mediana 158 mii lei | 166% din mediană |
| Profit net | -77 lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 0% · mediana 3.2% | 0% din mediană |
| Cifră pe salariat | 66 mii lei · mediana 175 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 262.338 | 192.454 | 213.171 | 231.904 | 182.387 | 147.848 | 158.932 | 128.432 | 85.036 | 80.786 | 69.451 | 75.351 | 58.569 | 72.499 | 92.394 |
| Venituri totale | 285.574 | 199.695 | 213.244 | 239.212 | 187.113 | 147.848 | 158.982 | 128.432 | 85.036 | 80.793 | 69.451 | 75.351 | 58.569 | 72.499 | 93.368 |
| Cheltuieli totale | 283.021 | 190.195 | 175.207 | 159.525 | 125.885 | 109.832 | 147.551 | 123.303 | 102.131 | 92.444 | 77.238 | 68.853 | 65.577 | 71.900 | 81.378 |
| Profit / pierdere brută | 2.553 | 9.500 | 38.037 | 79.687 | 61.228 | 38.016 | 11.431 | 5.129 | -17.095 | -11.651 | -7.787 | 6.498 | -7.008 | 599 | 11.990 |
| Profit / pierdere netă | -77 | 7.565 | 35.905 | 77.646 | 59.404 | 36.602 | 9.842 | 3.845 | -17.945 | -12.459 | -9.871 | 4.237 | -8.594 | 599 | 11.990 |
| Active imobilizate | 94.137 | 121.053 | — | — | 4.097 | 8.566 | 14.567 | 25.167 | 35.766 | 19.924 | 26.055 | 0 | 0 | 1.664 | 8.317 |
| Active circulante | 48.134 | 17.120 | 46.317 | 135.879 | 53.049 | 7.416 | 9.524 | 2.103 | 4.141 | 1.783 | 3.757 | 1.719 | 1.207 | 5.126 | 2.920 |
| Stocuri | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3.081 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creanțe | 0 | 692 | 4.922 | 17 | 93 | 2 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 151 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 48.134 | 16.426 | 41.393 | 135.860 | 52.954 | 7.414 | 6.443 | 2.103 | 4.141 | 1.783 | 3.757 | 1.719 | 1.207 | 4.975 | 2.920 |
| Datorii | 98.634 | 94.460 | 10.169 | 9.949 | 8.862 | 27.103 | 71.813 | 84.834 | 101.316 | 65.171 | 60.816 | 22.853 | 26.578 | 23.567 | 28.612 |
| Capitaluri proprii | 43.637 | 43.713 | 36.148 | 125.930 | 48.284 | -11.121 | -47.722 | -57.564 | -61.409 | -43.464 | -31.004 | -21.134 | -25.371 | -16.777 | -17.375 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | 4 | 4 | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.01.1995 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARMEN COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J1994003158228 |
| EUID | ROONRC.J1994003158228 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1994-12-20 |
| Sediu social | Str. Florea, 4A, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. FLOREA, NR.4A |
| Telefon | 0740765860 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DIAPROD RO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRIVE SPEED ENERGY SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROENERGY INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GRAMATIK CLUB SRL inactiv | aceeași clădire |
| INTERNATIONAL PALLET SERVICES RO S.R.L. | aceeași clădire |
| JET EXPERT POINT SRL | aceeași clădire |
| NEO DRIVE ENERGY SRL | aceeași clădire |
| NICO-TIN SRL | aceeași clădire |
| PALLETCO S.R.L. | aceeași clădire |
| NOKIROV TRANS S.R.L. | 102 m |
| OVICIP SERV SRL | 102 m |
| ROBAX SERV S.R.L. | 102 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4933 | 2025 |
| 4932 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25